• Job offers

    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      informatyka

      regular

      Scrum

      regular

      Zarządzanie Projektami

      regular

      Project Management

      regular

      English

      regular

      Agile

      regular

      Azure

      junior

      Jira

      junior

      Trello

      junior

    Job description

    Online interview

    MEDIPORTA Sp. z o.o., należąca do Grupy KAMSOFT, rozwija i dostarcza nowoczesne, webowe oprogramowanie dla gabinetów i przychodni, wspomagające placówki medyczne w zakresie: obsługi ruchu pacjentów, tworzenia elektronicznej dokumentacji medycznej oraz rozliczeń z NFZ i płatnikami komercyjnymi.

    Masz już doświadczenia w zarządzaniu projektami w IT? Szukasz stabilnej pracy, w której rozwiniesz swoje umiejętności? Aplikuj do naszego Zespołu i wspieraj informatyzację polskich placówek medycznych.

    Twój zakres obowiązków:

    • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie projektów, od analizy po wdrożenie - wewnętrznych i zewnętrznych
    • Prowadzenie wewnętrznych spotkań - ceremonii Scrum oraz innych spotkań statusowych,
    • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy oraz współpracę w Zespole Monitorowanie terminów: wdrażanie i egzekwowanie harmonogramów realizacji projektów,
    • Raportowanie o postępach projektu, zgłaszanie ewentualnych opóźnień, nadzorowanie odbioru projektów
    • Aktywne wsparcie pracy całej organizacji, współtworzenie procesów wewnętrznych

    Nasze wymagania:

    • Preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, zarządzania projektami lub pokrewnych.
    • Minimum 2-letnie doświadczenie jako Project Manager w IT lub Scrum Master
    • Biegła znajomość metodyk zarządzania projektami, w tym Agile, Scrum oraz tradycyjnych metodyk (np. PMBOK, PRINCE2)
    • Zdolność do analizy i rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji na podstawie danych oraz zarządzania ryzykiem
    • Biegła znajomość narzędzi do zarządzania projektami (np. JIRA, Trello, Azure DevOps) oraz narzędzi do komunikacji i współpracy (np. MS Teams, Slack)
    • Dobre umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i w piśmie, w języku polskim i angielskim
    • Umiejętność pracy w zespole, zdolność do motywowania i inspirowania innych, a także rozwiązywania konfliktów
    • Podstawowa znajomość technologii stosowanych w projektach IT, w tym programowania, baz danych, sieci komputerowych
    • Posiadanie certyfikatów takich jak PMP, PRINCE2, CSM (Certified ScrumMaster) będzie dodatkowym atutem.

    Korzyści:

    Decydując się na współpracę dołączysz do jednego z zespołów zajmujących się najpopularniejszymi w Polsce produktami dla rynku zdrowia, a w ramach zatrudnienia:

    • podejmiesz współpracę w oparciu o umowę o pracę
    • skorzystasz z pakietu benefitów: opieki medycznej, karty MultiSport i ubezpieczenia grupowego, bogatej biblioteki e-booków branżowych, dofinasowania do szkoleń i certyfikatów, Platformy wellbeingowej
    • wybierzesz dogodny dla Ciebie model pracy: zdalny, hybrydowy lub stacjonarny
    • jeżeli wolisz pracować z biura, to znajduje się ono w dobrze skomunikowanej części Poznania,
    • zyskasz możliwość stałego rozwoju kompetencji IT
    • otrzymasz długofalową współpracę (nie szukamy kogoś na chwilę)

    Feedback

    Doceniamy czas, który poświęcisz niezależnie od rezultatu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną . Wierzymy, że to ważny i wartościowy element w samorozwoju każdego kandydata.

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Mediporta Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 227 (dalej jako "...more

    Check similar offers

    Product Owner

    New
    Wingspan
    5.08K USD
    Rzeszów
    Fully remote
    Product Management
    SQL
    AI

    Project Manager

    New
    Connectis
    2.12K - 3.61K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    Axure
    Scrum
    Jira

    IT Project Manager

    New
    Benefit Systems Intl.
    3.41K - 4.29K USD
    Fully remote
    Confluence