• Job offers
  • All offersKrakówTestingTest Manager z językiem niemieckim
    Test Manager z językiem niemieckim
    Testing
    Link Group

    4 271 - 5 552 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    C-level
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote
    Link Group

    Link Group

    We're a team of tech enthusiasts who love putting together amazing IT teams for Fortune 500 companies and startups across the globe. Our goal is to help you find your ideal job and work with some of the biggest players in the tech industry.

    Company profile

    Tech stack

      English

      advanced

      Analytical Thinking

      advanced

      German

      advanced

      Testing

    Job description

    Online interview

    Twoje główne obowiązki

    • Nadzorowanie i zarządzanie wszystkimi działaniami testowymi dla aplikacji zdrowotnych, aby upewnić się, że są zgodne z przepisami i standardami branży opieki zdrowotnej.
    • Zarządzanie i priorytetyzowanie testów funkcji specyficznych dla opieki zdrowotnej, takich jak integracja z systemami EHR, urządzeniami medycznymi i platformami telemedycznymi.
    • Zarządzanie zasobami oprogramowania i sprzętu do testowania.
    • Określanie zakresu testów, projektowanie strategii, planów i procedur testowych oraz analiza działań testowych.
    • Zapewnienie, że testy uwzględniają specyficzne dla opieki zdrowotnej aspekty, takie jak prywatność danych, przepływy pracy klinicznej i bezpieczeństwo pacjentów.
    • Upewnianie się, że działania testowe są zgodne z etapami cyklu życia oprogramowania i kamieniami milowymi projektu.
    • Identyfikowanie ryzyk związanych z testowaniem i proponowanie strategii ich minimalizacji.
    • Zarządzanie procesami śledzenia i rozwiązywania defektów.
    • Monitorowanie działań testowych, przeglądanie wydajności i dokumentowanie wyników testów.
    • Zapewnienie ciągłego doskonalenia praktyk testowania poprzez informację zwrotną, wnioski i aktualizacje procesów.
    • Współpraca z zespołami klinicznymi i administracyjnymi w celu dopasowania celów testowania do wymagań opieki zdrowotnej.
    • Wspieranie rozwoju biznesu, zapewniając swoją wiedzę techniczną w zakresie testów specyficznych dla opieki zdrowotnej.

    Aby zakwalifikować się do tej roli, musisz mieć:

    • Doświadczenie w testowaniu także mobilnym
    • Płynną znajomość języka angielskiego i niemieckiego min. C1
    • Umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia.
    • Certyfikat testowy, np. ISTQB, CSTE.
    • Doświadczenie w systemach informatycznych opieki zdrowotnej
    • Solidne zrozumienie norm regulacyjnych, np. RODO, badań klinicznych, spraw regulacyjnych.
    • Głęboką wiedzę na temat bezpieczeństwa pacjentów, prywatności danych, przepływów pracy klinicznej i regulacji systemów informatycznych opieki zdrowotnej.
    • Znajomość procesów opieki zdrowotnej i terminologii medycznej.

    All offersKrakówTestingTest Manager z językiem niemieckim

    Check similar offers

    Senior Test Engineer

    New
    CluePoints
    Fully remote
    Scrum
    Agile
    CI/CD

    Tester with API

    New
    Aspire Systems Poland
    2.35K - 3.79K USD
    Poznań
    Fully remote
    API Testing
    Postman
    HTTP

    QA Java Software Engineer

    New
    CAE Flight Services Poland
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Spock
    Java