• Job offers
  • AI Engineer
    AI/ML

    AI Engineer

    5 007 - 6 510 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote
    Link Group sp. z o.o.

    We're a team of tech enthusiasts who love putting together amazing IT teams for Fortune 500 companies and startups across the globe. Our goal is to help you find your ideal job and work with some of the biggest players in the tech industry.

    Company profile

    Tech stack

      Python

      advanced

      Azure

      regular

      Pandas

    Job description

    Online interview

    Obowiązki:

    • Samodzielne wdrażanie i rozwijanie rozwiązań AI zgodnie z wymaganiami projektowymi.
    • Udział w analizie danych i przetwarzaniu dużych zbiorów informacji.
    • Współpraca z zespołami w celu zrozumienia potrzeb analitycznych i technologicznych.
    • Przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz raportowanie postępów.
    • Udział w optymalizacji procesów i wdrażaniu nowych technologii.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w podobnej roli - min. 4 lata.
    • Bardzo dobra znajomość Python (FastAPI).
    • Znajomość baz danych wektorowych oraz umiejętność pracy z danymi przy użyciu Pandas i NumPy.
    • Wiedza na temat platformy Azure oraz obliczeń w chmurze.
    • Umiejętności analityczne oraz zdolność do rozwiązywania problemów w dynamicznym środowisku.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Check similar offers

    Wdrożeniowiec – Programista Systemu Low Code

    New
    HR Shapers
    1.25K - 1.63K USD
    Poznań
    PHP
    SQL
    BPMN2

    Staff Software Engineer, Generative AI, Google Cloud Assist

    New
    Google
    Warszawa
    ML
    Data
    AI

    AI Consultant

    New
    Spyrosoft
    4.93K - 6.26K USD
    Kraków
    Fully remote
    Computer Vision
    Generative AI
    English