• Job offers
  • All offersWrocławTestingEmbedded Test Engineer Senior/MID
    Embedded Test Engineer Senior/MID
    New
    Testing
    Link Group

    4 271 - 5 979 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote
    Link Group

    Link Group

    We're a team of tech enthusiasts who love putting together amazing IT teams for Fortune 500 companies and startups across the globe. Our goal is to help you find your ideal job and work with some of the biggest players in the tech industry.

    Company profile

    Tech stack

      C++

      regular

      Test Automation

      regular

      Qt Squish

      regular

      QML

      regular

      Robot Framework

      nice to have

    Job description

    Online interview
    Friendly offer

    Poszukujemy Mid/Senior Test Engineer Embedded do zespołu pracującego nad usprawnieniem procesów testowania oprogramowania wbudowanego (Embedded) i aplikacji Qt. Naszym celem jest przyspieszenie procesu rozwoju oprogramowania poprzez oddzielenie testów integracyjnych dla oprogramowania firmware w C++ oraz aplikacji Qt.

    Twoje zadania:

    • Analiza i optymalizacja istniejących testów ciągłej integracji (CI) w celu zaprojektowania oraz wdrożenia nowego rozwiązania do weryfikacji firmware’u w C++ z użyciem dedykowanych aplikacji testowych.
    • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za implementację firmware’u oraz działem kontroli jakości.
    • Przeprowadzanie testów automatycznych przy użyciu Robot Framework, Qt Squish/QML, C++ i Pythona.
    • Dokumentowanie procesów i rozwiązań testowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania, szczególnie w C++.
    • Praktyczna znajomość testów automatycznych dla zintegrowanych procesów deweloperskich.
    • Znajomość narzędzi takich jak Qt Squish oraz QML.
    • Mile widziana znajomość Robot Framework.
    • Umiejętność pracy z backlogiem i realizacja zadań zgodnie z ustalonymi priorytetami.
    • Doświadczenie w analizie, wdrażaniu, weryfikacji i dokumentowaniu rozwiązań testowych.

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej.
    • Udział w innowacyjnych projektach przyspieszających rozwój oprogramowania.
    • Współpracę z ekspertami w dziedzinie oprogramowania embedded i kontroli jakości.
    All offersWrocławTestingEmbedded Test Engineer Senior/MID

    Check similar offers

    QA Automation (Middle) - Python

    New
    Quod Financial
    2.5K - 3.8K USD
    Fully remote
    QA
    Jira
    Linux

    Tester manualny

    New
    Emotivo Sp. z o.o.
    1.78K - 2.29K USD
    Katowice
    Fully remote
    Agile
    Waterfall
    Testing

    QA Engineer

    New
    CKSource
    2.8K - 4.58K USD
    Katowice
    Fully remote