• Job offers
  • All offersWarszawaDataData Engineer GCP
    Data Engineer GCP
    New
    Data
    Link Group

    Warszawa
    5 593 - 6 610 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote
    Link Group

    Link Group

    We're a team of tech enthusiasts who love putting together amazing IT teams for Fortune 500 companies and startups across the globe. Our goal is to help you find your ideal job and work with some of the biggest players in the tech industry.

    Company profile

    Tech stack

      Python

      advanced

      SQL

      advanced

      GCP

    Job description

    Online interview

    Obowiązki:

    • Projektowanie i implementacja procesów pozyskiwania i zarządzania danymi na platformie Google Cloud.
    • Tworzenie skryptów do przetwarzania danych za pomocą języka Python oraz SQL.
    • Automatyzacja procesów gromadzenia danych i ich integracji z różnymi źródłami.
    • Analiza dużych zestawów danych, identyfikacja wzorców oraz dostarczanie wartościowych wniosków dla zespołu.
    • Wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie zarządzania danymi oraz optymalizacja procesów przetwarzania danych.
    • Praca w bliskiej współpracy z zespołami IT i analitycznymi w celu wspierania podejmowania decyzji na podstawie danych.

    Wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia w pracy z danymi.
    • Bardzo dobre umiejętności programowania w Pythonie oraz pracy z bazami danych SQL.
    • Certyfikat Google Cloud (np. Google Cloud Data Engineer, Google Cloud Architect) - będzie dodatkowym plusem.
    • Doświadczenie w pracy z GCP.
    • Zdolność do pracy z dużymi zestawami danych i znajdowania wzorców w nieustrukturyzowanych danych.
    • Umiejętność samodzielnej pracy oraz efektywnej komunikacji w zespole.

    All offersWarszawaDataData Engineer GCP

    Check similar offers

    Machine Learning Engineer

    New
    Holisticon Connect
    5.34K - 6.36K USD
    Kraków
    Fully remote
    Machine Learning
    AI/ML techniques
    Google Cloud

    Big Data Developer

    New
    Billennium
    Fully remote
    Scala
    NoSQL
    SOAP

    Programista BI (Qlik Sense)

    New
    Primaris
    Fully remote
    English
    Qlik Sense
    Bazy Danych