• Job offers
  • Technik Jakości (RMA Laboratory)
    New
    Other

    Technik Jakości (RMA Laboratory)

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      laboratorium

      junior

      Kontrola Jakości

      junior

      reklamacja

      junior

    Job description

    Online interview

    LG Energy Solution Wrocław jest największym w Europie i wiodącym na świecie producentem baterii litowo-jonowych dla przemysłu motoryzacyjnego. W Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) wytwarzamy wszystkie komponenty baterii, aż po produkt gotowy do montażu w aucie.

    Główne obowiązki:

    • Przeprowadzanie analiz zwrotów reklamacyjnych od klienta: Pack/Module,
    • Ocena wizualna, pomiary napięcia na baterii oraz weryfikacja pod kątem wykrycia defektu wg okreśłonej specyfikacji dla każdego typu produktu,
    • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych analiz: Power Point,
    • Weryfikacja poszczególnych komponentów zgodnie z obowiązującą specyfikacją, przeprowadzanie SWAP testów celem potwierdzenia sprawności komponentu,
    • Nadzorowanie pracy maszyny CNC, demontaż modułu baterii,
    • Obsługa specjalistycznego sprzętu kontrolno-pomiarowego,
    • Testy reprodukcyjne mające na celu odtworzenie warunków użytkowania baterii (testy wstrząsowe, środowiskowe, obciążeniowe), w tym kontrola CT-Scan,
    • Praca z dokumentacją techniczną (specyfikacja wyrobu, schematy elektryczne) oraz instrukcjami pracy analizy wyrobów zwracanych od klienta,
    • Wykonywanie bieżących prac: m.in. przyjmowanie zwrotów, nadzorowanie stocku produktów oczekujących do analizy jak i po analizie,
    • Wprowadzanie wyników analizy: Excel, bieżąca komunikacja z zespołem Inżynierów,
    • Logistyka związana z próbkami przeznaczonymi do analizy: przyjęcie, skanowanie barecode, ewentualny sorting,
    • Analiza defektów baterii związanych z tematyką bezpieczeństwa (przypadków pożaru), analiza oraz demontaż,
    • Poprawne wykonywanie zleconych zadań oraz ich wysoką jakość
    • Odzysk części oraz złomowanie wyrobów, Inwentaryzacja wyrobów gotowych i części, Inwentaryzacja środków,
    • Korzystanie z systemów monitoringu produkcji, jakości, zamówień, itp. (QMS, GMES, SAP),
    • Przestrzeganie oraz utrzymywanie standardów 3R5S,
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (preferowane: elektronika, mechanika),
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (m.in. multimetr, suwmiarka),
    • Umiejętność czytania specyfikacji technicznej wyrobu,
    • Tworzenie raportów z przeprowadzonych pomiarów,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excela i Power Point),
    • Umiejętności manualne, dokładność, spostrzegawczość,
    • Inicjatywa w działaniu oraz motywacja do pracy,
    • Podstawowa znajomość zasad związanych z lutowaniem oraz prądem elektrycznym,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,

    Mile widziane:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive / pokrewnej,
    • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC, prace manualne, uprawnienia SEP do 1kV,
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie, zatrudnienie w trybie 2/2 (2 dni pracy-2 dni przerwy)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
    • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
    • Czynny udział w projekcie greenfield – jedna z największych fabryk w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na światową skalę
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego - do 200zł miesięcznie
    • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej (już od 1zł za posiłek)
    • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny – po przeprowadzce do Wrocławia z innego województwa

    Check similar offers

    Bubble developer

    New
    BPMRIDERS
    2.5K - 3.75K USD
    Poznań
    Fully remote
    API
    Bubble
    JavaScript

    Integration Developer

    New
    PKO BP Finat
    Fully remote
    WSDL
    IBM Integration Bus
    SOAP

    ServiceNow Developer

    New
    KUBO
    2.87K - 3.77K USD
    Kraków
    Fully remote
    ServiceNow

    CRM Manager