• Job offers

    1 997 - 2 621 USDGross/month - Permanent
    1 997 - 2 621 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Jira

      regular

      Analityczne Myślenie

      regular

      Project Management

      regular

      product owner

      regular

      product

      regular

      Figma

      nice to have

      HotJar

    Job description

    Online interview

    Twój zakres obowiązków

    • odpowiadasz za określony obszar w naszych produktach (eTutor / Diki)
    • identyfikujesz i analizujesz potrzeby oraz wymagania Użytkowników
    • tworzysz backlog dla zespołu projektowego
    • koordynujesz prace produktowe
    • ściśle współpracujesz z Developerami, UXowcami, Marketingiem, innymi Produktowcami i Zespołem Językowym
    • ustalasz cele, przygotowujesz zadania (Jira) oraz opisujesz wymagania
    • rekomendujesz wdrożenia funkcjonalności i usprawnień w narzędziach
    • analizujesz wymagania przy współpracy z developerami i interesariuszami projektów
    • wyciągasz wnioski i przygotowujesz rekomendacje rozwojowe
    • dbasz o zapewnienie dokumentacji produktowej i jej aktualizację wraz z rozwojem produktu

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, co najmniej 3 lata
    • Znajomość narzędzi typu JIRA
    • Samodzielność, asertywność i umiejętność zarządzania projektami
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Rzetelność oraz dokładność podczas wykonywania powierzonych zadań
    • Umiejętność podejmowania decyzji, zarządzania zmianą
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikację z innymi członkami zespołu

    Mile widziane

    • Dobra znajomość angielskiego i/lub innych języków
    • Wcześniejsze doświadczenie z produktem SaaS / EdTech
    • Znajomość narzędzi: Figma, Hotjar

    Oferujemy

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
    • system premiowy
    • budżet szkoleniowo-rozwojowy
    • pracę hybrydową w klimatycznym biurze z ogrodem (min. 1 dzień w tygodniu w biurze)
    • urozmaicony zakres obowiązków - ambitne projekty zapewniające rozwój
    • realizację Twoich inicjatyw - liczymy na Twój głos i wkład
    • pracę w bardzo zgranym zespole, z którym codzienny kontakt to przyjemność
    • możliwość skorzystania z karty Multisport i prywatnej opieki medycznej LUX MED
    • darmowy dostęp do kursów językowych eTutor - dla Ciebie i Twoich bliskich
    • przy wizytach w biurze regularne słodkości i okazjonalne wizyty czworonożnych psyjaciół

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest LangMedia Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. ul. Rapackiego 5 (dalej j...more

    Check similar offers

    Senior Space Project Manager

    New
    Creotech
    Warszawa
    PM
    PRINCE2
    Jira

    IT Project Manager

    New
    MTA Digital
    2.25K - 2.75K USD
    Wrocław
    Fully remote
    Organization Skills
    English

    Project Manager/Business Analyst

    New
    Digiteum
    3K - 4.49K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    English
    Business Analysis

    Freelance Product Manager