• Job offers
  • Analityk Biznesowy
    New
    Analytics

    Analityk Biznesowy

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Remote
    Kredyt Inkaso

    Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Kredyt Inkaso, która należy do ścisłej czołówki podmiotów z branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Działamy operacyjnie także na kilku rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. w Rumunii, Chorwacji i Bułgarii. Jako Kredyt Inkaso IT Solutions świadczymy kompleksowe usługi IT dla wszystkich spółek naszej Grupy w Polsce i za granicą. Naszym głównym zadaniem jest utrzymanie i rozwój infrastruktury teleinformatycznej. Zapewniamy ciągłość usług dla biznesu, usprawniamy procesy operacyjne, wdrażamy rozwiązania zwiększające efektywność biznesową i czuwamy na tym, by od strony IT wszystko działało jak należy.

    Company profile

    Tech stack

      UML

      regular

      Confluence

      regular

      Jira

      regular

      MS SQL

      regular

      Scrum

      nice to have

      Agile

      Enterprise Architect

    Job description

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca z zespołami projektowymi i aktywne wpływanie na zakres oraz kształt realizowanych zmian.
    • Analizowanie wymagań biznesowych oraz przekładanie ich na specyfikację funkcjonalną i techniczną wykorzystywanych systemów.
    • Prowadzenie konsultacji z ekspertami dziedzinowymi z obszarów biznesowych oraz IT.
    • Szacowanie pracochłonności prac analitycznych oraz testów w ramach projektów.
    • Współpraca z programistami w celu zapewnienia najwyższej jakości wdrażanych rozwiązań.
    • Testowanie oraz opiniowanie rozwiązań technicznych.
    • Aktywny udział w procesach usprawniających prace i efektywność zespołu funkcjonalnego.

    Wymagania:

    • Praktyczna wiedza z dziedziny analizy biznesowej poparta kilkuletnim (> 2 lat) doświadczeniem w projektach w środowisku IT.
    • Wiedza w dziedzinie zarządzania projektami, doświadczenie w prowadzeniu projektów w środowisku IT.
    • Umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów.
    • Samodzielność w działaniu, rzetelność i dokładność.
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość na współpracę i budowanie długoterminowych relacji.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
    • Znajomość notacji UML.
    • Doświadczenie w pracy z systemami ticketowymi, z modułem zbierania wymagań takimi jak JIRA, Confluence, Easy Redmine.
    • Podstawowa znajomość MS SQL.

    Mile widziane

    • Znajomość Enterprise Architect.
    • Znajomość zwinnych metod zarządzania projektami - Scrum i Agile.

    Oferujemy:

    • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku.
    • Możliwość zatrudnienia w oparciu umowę o pracę lub B2B.
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.
    • Miłą atmosferę w pracy – stawiamy na partnerstwo i otwartą komunikację.
    • Pracę w modelu hybrydowym – pracujemy 5 dni w miesiącu w biurze w jednej z naszych lokalizacji. Pracujemy w czterech lokalizacjach w Polsce (Warszawa, Lublin, Zamość i Wrocław).
    • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, program poleceń pracowniczych, budżet integracyjny.
    • System kafeteryjny – wybierasz swoje benefity np. bony do sklepów lub kartę Multisport.

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony o...more

    Check similar offers

    Analytics Specialist

    New
    data.rocks
    2.24K - 2.74K USD
    Wrocław
    Fully remote
    Google Analytics
    HTML
    JavaScript

    System-Business Analyst

    New
    Antal Sp. z o.o.
    4.61K - 5.86K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    BPMN
    UML
    SQL

    Business Analyst

    New
    UNIVIO
    2.51K - 4.19K USD
    Kraków
    Fully remote