• Job offers
    New
    Java
    KINGIT

    4 576 - 7 118 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Java

      master

      React

      master

      Spring

      junior

      TypeScript

      junior

      Docker

      nice to have

      Kubernetes

    Job description

    Online interview

    Dla amerykańskiej firmy produktowej poszukujemy wysoko zmotywowanego i wykwalifikowanego Full Stack Developera, który dołączy do zespołu. To stanowisko jest idealne dla osób, które lubią wyzwania i mają głęboką pasję do nauki. Kandydaci powinni mieć znaczne doświadczenie w pracy z React oraz Spring/Java oraz silne zainteresowanie rozwojem umiejętności w zakresie pełnego stosu technologicznego.

    Obowiązki:

    • tworzenie i implementacja wysokiej jakości rozwiązań programistycznych za pomocą React oraz Java/Spring
    • wkład zarówno w rozwój front-endu, jak i back-endu, z silnym zestawem umiejętności w co najmniej jednej z tych dziedzin i chęcią rozwoju w drugiej
    • pisanie czystego, łatwego do utrzymania kodu, który spełnia strategiczne cele dynamicznego startupu
    • aktywne poszukiwanie nowych technologii i technik programowania, które mogą zwiększyć funkcjonalność i wydajność naszej platformy
    • udział w przeglądach kodu i sesjach wymiany wiedzy
    • uczestnictwo w procesach debugowania i rozwiązywania problemów w celu szybkiego i efektywnego usuwania błędów
    • współpraca z zespołem interdyscyplinarnym przy definiowaniu, projektowaniu i wdrażaniu nowych funkcji
    • efektywna komunikacja z członkami zespołu i interesariuszami w celu zapewnienia zgodności i terminowej realizacji projektów

    Wymagania:

    • min.4 - 5 lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania, z udokumentowanymi sukcesami w pracy z React oraz Java/Spring.
    • znajomość Dockera i Kubernetes
    • doświadczenie w tworzeniu responsywnych aplikacji webowych oraz pełne zrozumienie cyklu życia tworzenia oprogramowania
    • silne umiejętności kodowania oraz zdolność do szybkiego uczenia się nowych języków programowania i frameworków
    • doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów oraz silne zaangażowanie w zapewnianie jakości
    • efektywne umiejętności komunikacyjne, zdolność do pracy w całkowicie zdalnym środowisku
    • profesjonalna komunikacja pisemna i ustna w języku angielskim
    • studia wyższe w dziedzinie Informatyki, Inżynierii itp.
    • pasja do technologii i rozwoju osobistego
    • energia i chęć do podejmowania nowych projektów i pomysłów
    • skupienie i dbałość o szczegóły, ale również elastyczność i adaptacyjność do zmieniających się priorytetów
    • gotowość do pracy w godz. 10.00 - 18.00 (choć jest elastyczność)
    • mile widziane doświadczenie w pracy w start-upach

    Oferujemy:

    • współpracę na zasadach B2B, 18 000 - 28 000 PLN netto
    • nielimitowany urlop
    • konkurencyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników
    • możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w wspierającym i zachęcającym środowisku
    • elastyczne godziny pracy i całkowicie zdalna organizacja pracy
    • regularne wydarzenia integracyjne oraz możliwości ciągłego uczenia się

    All offersPoznańJavaFullstack Engineer (Java & React)

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Kingit sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu, ul. 60-853, przy ul. Poznańskiej 6...more

    Check similar offers

    Senior Java Developer

    New
    Innokrea
    4.07K - 5.85K USD
    Fully remote
    Java
    English
    Spring Boot

    Senior Software Engineer

    New
    Chatdesk
    10K - 16K USD
    New York
    Fully remote
    Java
    MySQL
    Serverless

    Senior Java/Spring Developer

    New
    Bespokesoft
    4.58K - 6.36K USD
    Fully remote
    Agile
    Spring