• Job offers
  • Konsultant wdrożeniowy SAP (aplikacje autorskie)
    New
    ERP

    Konsultant wdrożeniowy SAP (aplikacje autorskie)

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      SAP FI

      regular

      rachunkowość

      regular

      SAP konfiguracja

      junior

    Job description

    Online interview

    O nas:

    W zespole Rozwoju Aplikacji SAP tworzymy, rozwijamy i wspieramy innowacyjne aplikacje dla kluczowych procesów biznesowych.

    Nasz zespół uczestniczy w tworzeniu rozwiązań SAPowych w oparciu o metodykę SCRUM/AGILE, wdraża je i wspiera globalnych Klientów w obszarze SAP.

    Konsultanci i Konsultantki specjalizują się wybranym module SAP (FI/SD/MM).

    Obecnie poszukujemy osoby z doświadczeniem w module FI oraz wiedzą z zakresu rachunkowości.

    Czego oczekujemy:

    • Znajomości modułu SAP FI min. na poziomie Key Usera i chcącej zgłębiać tę wiedzę, by docelowo uzyskać certyfikat SAP
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (współpraca z klientem zagranicznym, prowadzenie spotkań)
    • Autonomicznego działania, dojrzałości biznesowej i odpowiedzialności
    • Szukania rozwiązań, inicjatywy, bycia „właścicielem” zadań
    • Samodzielności, dokładności, chęci pracy z Klientem
    • Nastawienia na pracę zespołową i wysoką jakość
    • Analitycznego myślenia
    • Chęci do tworzenia aplikacji jako członek zespołu SCRUMowego

    Twoje zadania:

    • Udział w tworzeniu autorskich aplikacji opartych na SAP
    • Wdrażanie autorskich aplikacji
    • Wspieranie Klientów w zakresie aplikacji i standardowych funkcji SAP
    • Bycie na bieżąco z wymaganiami formalno-prawnymi związanymi z naszymi produktami
    • Prowadzenie warsztatów szkoleniowych oraz prezentacji dla Klientów

    Oferujemy:

    • Pracę w wyjątkowo zgranym, multidyscyplinarnym zespole (zespół składa się z konsultantów i programistów),
    • Dostosowany do Ciebie plan on-boardingowy,
    • Autonomie działania, możliwość zdobycia wiedzy technicznej,
    • Udział w tworzeniu i rozwoju aplikacji używanych na szeroką skalę,
    • Możliwość pracy w elastycznej proporcji zdalnie/biuro,
    • Udział w projektach dla największych firm w Polsce, dostęp do szkoleń i wewnętrznej bazy wiedzy,
    • Ścieżkę rozwoju popartą egzaminami certyfikacyjnymi uznawanymi na całym świecie,
    • Pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz pakiet rekreacyjny,
    • Konkurencyjne, atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Działowe i firmowe wyjazdy integracyjne sponsorowane przez firmę,
    • Zajęcia języka angielskiego.

    Check similar offers

    Specjalista ERP / Aministrator ERP

    New
    FLOWAIR Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Gdynia
    SQL
    Oracle
    ERP

    Konsultant SAP RE-FX

    New
    Crestt
    7.6K - 8.24K USD
    Wrocław
    Fully remote
    SAP
    SAP RE-FX

    Senior Application Administrator (SAP Basis and HANA)

    New
    ERGO Technology & Services
    Warszawa
    English
    SAP BASIS
    SAP HANA

    Salesforce Developer