• Job offers
  • All offersWrocławERPKonsultant SAP RE-FX
    Konsultant SAP RE-FX
    New
    ERP
    Crestt

    7 687 - 8 328 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      SAP

      advanced

      SAP RE-FX

    Job description

    Online interview

    O projekcie

    Nasz klient, to dynamicznie rozwijający się lider na polskim rynku telekomunikacyjnym, będący jednym z największych operatorów komórkowych w kraju. Jest to organizacja, która od wielu lat konsekwentnie inwestuje w nowoczesne technologie, innowacje oraz rozwój swoich usług, stawiając na szybki dostęp do Internetu, kompleksowe rozwiązania mobilne i wysoką jakość obsługi klienta.

    Możliwa opcja pracy na cały jak i na 3/4 etatu. :)

    Twój zakres obowiązków

    • Współpraca przy projektach wdrożeniowych i utrzymaniowych SAP RE-FX;
    • Konfiguracja oraz optymalizacja rozwiązań w obszarze SAP RE-FX;
    • Projektowanie, wdrażanie i testowanie rozwiązań związanych z zarządzaniem nieruchomościami;
    • Rozwiązywanie problemów oraz wsparcie użytkowników w zakresie modułu RE-FX;
    • Dokumentowanie wykonanych prac i aktualizacja dokumentacji projektowej;
    • Szkolenie użytkowników systemu SAP i przekazywanie wiedzy.

    Nasze wymagania

    • Praktyczna znajomość modułu SAP RE-FX, potwierdzona doświadczeniem w projektach wdrożeniowych;
    • Znajomość konfiguracji w obszarze RE-FX;
    • Udział w projektach utrzymaniowych, w tym umiejętność projektowania, wdrażania i testowania rozwiązań z obszarów RE-FX;
    • Umiejętność analizy problemów, optymalizacji i rozwoju funkcji oraz procesów biznesowych;
    • Umiejętność dokumentowania wykonanych prac (mile widziana znajomość systemów Confluence i JIRA);
    • Doświadczenie w szkoleniu użytkowników SAP i umiejętność przekazywania wiedzy.

    Mile widziane

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne;
    • Doświadczenie w pracy z systemem SAP w roli konsultanta modułowego RE-FX;
    • Znajomość podstaw konfiguracji modułu FI i/lub ABAP.

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • ubezpieczenie na życie
    • możliwość pracy zdalnej
    • spotkania integracyjne
    All offersWrocławERPKonsultant SAP RE-FX

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Crestt z siedzibą w Warszawie, ul. Rejtana 17 (dalej jako "administrator"). ...more

    Check similar offers

    SAP Group Reporting Consultant

    New
    Heineken
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Financial Consulting
    SAP FI/CO
    SAP S/4

    SAP PO/PI Developer

    New
    Accenture
    Warszawa
    SAP PO/PI
    Interface Development

    Senior SAP Product Lifecycle management Consultant

    New
    Antal Sp. z o.o.
    9.82K - 10.7K USD
    Fully remote
    SAP

    Developer ABAP

    New
    PKO BP Finat
    Fully remote