• All offersKatowiceArchitectureStaż w Departamencie Architektury i Strategii IT
    Staż w Departamencie Architektury i Strategii IT
    New
    Architecture
    ING Bank Śląski

    Katowice
    Type of work
    Practice/Internship
    Experience
    Junior
    Employment Type
    Internship
    Operating mode
    Hybrid

    Sprawdź jak wykorzystujemy technologie, które znasz w dużej organizacji finansowej. Nasza praca? Budowanie banku przyszłości.

    Company profile

      nice to have

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

    Lokalizacja: Katowice (system hybrydowy)

    O projekcie:

    Interesują Cię techniki, narzędzia i metodyki pracy wykorzystywane w zarządzaniu projektami? Lubisz mieć wkład w dostarczanie organizacji prawdziwej wartości uczestnicząc w zmianach strategicznych i transformacyjnych? Chcesz pracować z profesjonalistami w dynamicznym i zróżnicowanym otoczeniu?

    Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

    Twoje zadania będą związane ze wsparciem leadera w zarządzaniu bardzo złożonym i transformacyjnym programem, zgodnie z obowiązującą metodyką oraz standardami m.in. technologicznymi i bezpieczeństwa.

    Będziesz pracować z różnymi zespołami w całej naszej organizacji, w tym z przedstawicielami ds. finansów, ryzyka, technologii i biznesu. Będziesz mieć szansę zdobyć doświadczenie i wyróżnić się w każdej z tych dziedzin – dlatego istotna jest Twoja umiejętność efektywnej pracy z ludźmi we wszystkich obszarach funkcjonalnych organizacji oraz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

    Twoje zadania:

    • planujesz, monitorujesz i raportujesz realizację zadań projektowych
    • zarządzasz ryzykiem w projekcie (identyfikacja, analiza, monitorowanie i raportowanie statusu, plany zapobiegawcze/zaradcze)
    • planujesz i monitorujesz wykorzystanie budżetu
    • przygotowujesz dane do dokumentacji projektowej (gromadzenie, analiza / synteza i publikacja informacji)
    • tworzysz prezentacje dotyczące projektu i jego komunikacji w ramach organizacji
    • organizujesz i prowadzisz spotkania projektowe

    Nasze oczekiwania:

    • analityczny sposób myślenia, umiejętność koncentracji na zadaniu
    • cechuje Cię samodzielność w działaniu i terminowość dostarczania produktów
    • jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania i osiąganie rezultatów
    • wykazujesz się odpowiedzialnością, komunikatywnością oraz dokładnością
    • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (B2)
    • biegle posługujesz się MS Excel i MS PowerPoint (bardziej zaawansowane narzędzia analityczne będą dodatkowym atutem)
    • potrafisz dostrzegać możliwości i proaktywne podchodzić do przeprowadzenia usprawnień w środowisku pracy
    • posiadasz umiejętność pracy w dużej ekspozycji, w dynamicznie zmieniającym się środowisku, pod presją czasu

    Atutem będzie, jeśli:

    • posiadasz wiedzę na temat sektora bankowego, aspektów technologicznych w zakresie rozwiązań chmurowych i rozwojem oprogramowania w tym środowisku
    • znasz różne metodyki zarządzania projektem

    To oferujemy:

    • umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
    • dla najlepszych możliwość kontynuacji współpracy
    • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
    • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • certyfikat Stażu z Lwem
    • cele rozwojowe i wsparcie mentora
    • możliwość pracy 40h tygodniowo

    All offersKatowiceArchitectureStaż w Departamencie Architektury i Strategii IT

    Check similar offers

    Architekt Rozwiązań IT (m/k)

    New
    BUDIMEX
    Warszawa
    Java
    Rest/SOAP
    CI/CD

    Enterprise Architect for Technology (Infrastructure / Cloud)

    New
    Euroclear
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Strategy Implementation
    Strategy Enablement
    Delivery Planning

    Software Architect (Java)

    New
    Andersen
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Fully remote
    Java
    Spring
    English

    Solution Architect

    New
    Connectis
    6.35K - 7.62K USD
    Warszawa
    Blue Yonder WMS
    REST API
    PL/SQL

    Principal Software Engineer