• Job offers

    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      English

      advanced

      Windows

      regular

      Microsoft

      regular

      Powershell

      regular

      Firewall

      regular

      Azure

      regular

      SIEM

      regular

      Linux

      regular

      IDS/IPS

      regular

      Cybersecurity

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko:

    Specjalista/Specjalistka ds. Cybersecurity.

    Lokalizacja: praca hybrydowa, lokalizacja biura: okolice Wrocławia

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

    Twoje zadania na stanowisku:

    • analiza i ocena ryzyka – identyfikacja potencjalnych zagrożeń i ryzyk związanych z bezpieczeństwem cybernetycznym oraz opracowywanie strategii zapobiegania im,
    • wdrażanie zabezpieczeń i procedur mających na celu ochronę systemów i danych przed atakami,
    • zapewnianie bezpieczeństwa systemów informatycznych poprzez monitorowanie, analizowanie i reagowanie na zagrożenia,
    • śledzenie i analiza działalności sieciowej, w celu wykrywania i reagowania na szkodliwe i niepożądane działania,
    • administrowanie narzędziami do zarządzania bezpieczeństwem, takimi jak systemy SIEM, IDS/IPS, firewalle, VPN, narzędzia do analizy malware'u,
    • zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń dla systemów operacyjnych (Windows, Linux),
    • reagowanie na incydenty związane z bezpieczeństwem cybernetycznym, przeprowadzanie ich analiz oraz wdrażanie odpowiednich działań usprawniających i naprawczych,
    • przeprowadzanie regularnych inspekcji i ocen bezpieczeństwa systemów, sieci i danych, identyfikowanie i raportowanie luk w zabezpieczeniach systemów, oraz proponowanie i wdrażanie ulepszeń.

    Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces w tej roli:

    • minimum 3 lata praktycznego doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa IT.
    • praktyczna znajomość systemów SIEM, IDS/IPS, firewalli, VPN, narzędzi do analizy malware'u oraz innych narzędzi i technologii wykorzystywanych na potrzeby cyberbezpieczeństwa,
    • doświadczenie w zakresie przeprowadzania testów penetracyjnych, audytów bezpieczeństwa, zarządzania incydentami oraz analizowaniu luk w zabezpieczeniach,
    • znajomość systemów operacyjnych (Windows, Linux) oraz podstawowych zasad ich zabezpieczania,
    • umiejętność pisania skryptów (PowerShell),
    • dogłębna znajomość protokołów sieciowych, topologii sieci oraz metod zabezpieczania sieci,
    • umiejętność analizy ryzyka i zarządzania ryzykiem w kontekście IT,
    • umiejętność szybkiego rozpoznawania i reagowania na zagrożenia bezpieczeństwa,
    • kreatywność i umiejętność szybkiego znajdowania rozwiązań dla złożonych problemów,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • posiadanie certyfikatów związanych z bezpieczeństwem IT, takich jak CISSP (Certified Information Systems Security Professional), CISM (Certified Information Security Manager), CEH (Certified Ethical Hacker), CompTIA Security+, lub inne specjalistyczne certyfikaty - będzie dodatkowym atutem,
    • wykształcenie wyższe (informatyka, bezpieczeństwo informacji, inżynieria komputerowa, matematyka lub pokrewne) - będzie dodatkowym atutem,
    • doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa w chmurze (Azure Security) jest dodatkowym atutem.

    Nasz Klient oferuje:

    • zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwości ciągłego rozwoju, udział w szkoleniach i kursach, wsparcie w uzyskiwaniu certyfikacji,
    • dodatkowe ubezpieczenie medyczne
    • karta Multisport.

    Senior Manager - Information Security Governance, Risk & Compliance - Gdańsk

    New
    Arla
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Audit
    Risk Management
    Governance

    Cybersecurity DLP Policy Engineering

    New
    Antal Sp. z o.o.
    6.31K - 7.99K USD
    Wrocław

    Inżynier Bezpieczeństwa

    New
    Eveline Cosmetics
    Warszawa
    Security

    Penetration tester

    New
    LogicalTrust
    1.43K - 2.43K USD
    Wrocław
    Fully remote
    penetration testing
    IT Security