• Job offers
    New
    C
    HOLO Vectors

    4 067 - 5 084 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      C#

      advanced

      Git

      advanced

      Bitbucket

      advanced

      Unity 3D

      regular

      AR

      nice to have

    Job description

    Online interview

    Kim jesteśmy?

    Tworzymy zespół profesjonalistów z dziedziny inżynierii i medycyny, których wyróżnia specjalistyczna wiedza, ale przede wszystkim zaangażowanie i ciekawość wobec nowoczesnych technologii. Jesteśmy przekonani, że połączenie pasji i innowacyjnego podejścia sprawiają, że nasza praca ma autentyczną wartość dla świata medycznego. Dążymy do tego, by HOLO vectors, było wsparciem na każdym etapie kariery medyka – od studenta medycyny po doświadczonego lekarza praktyka. Naszym celem jest stworzenie rozszerzonej rzeczywistości, która sprosta oczekiwaniom placówek medycznych oraz stanie się integralnym elementem każdej sali operacyjnej. Nasze zaangażowanie w rozwój innowacyjnych rozwiązań ma konkretny kierunek: poprawę jakości opieki zdrowotnej i przyczynienie się do postępu w dziedzinie medycyny.

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie zespołem developerskim
    • tworzenie i utrzymanie czytelnej dokumentacji kodu
    • dbanie o przejrzystość i efektywność kodu oprogramowania
    • tworzenie i testowania nowych rozwiązań
    • walidacja kodu źródłowego stworzonego w środowisku Unity
    • ścisła współpraca z członkami zespołu

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość platformy Unity
    • znajomość software validation z zakresu wyrobów medycznych

    Oferujemy:

    • możliwość pracy zdalnej
    • możliwość pracy stacjonarnej w biurze w Fałkowie k. Poznania
    • elastyczne godziny pracy
    • kafeterię MyBenefit
    • możliwość skorzystania z karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
    • darmowe lunche w biurze
    • 2 godziny tygodniowo na edukację i poszerzenie swoich umiejętności w ramach czasu pracy
    • firmową biblioteczkę
    • wsparcie merytoryczne w wykonywaniu zadań
    • współpraca z doświadczonymi specjalistami
    • możesz pracować nad innowacyjnym, całkiem nowym produktem, zmieniającym standardy pracy w opiece zdrowotnej
    All offersFałkowoCUnity Developer

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Klauzula informacyjna HOLO vectors Sp. z o.o. Zgodnie z art. 13 RODO informujemy: 1. Kto jest administratorem Pani/Pana ...more

    Check similar offers

    C++ Software Engineer (She/He/They)

    New
    Accenture
    Undisclosed Salary
    Kraków
    C++

    Senior Software Engineer - CAD

    New
    Antal Sp. z o.o.
    4.58K - 5.09K USD
    Wrocław
    Hardware
    Perl
    Python

    Senior Test Automation Engineer

    New
    HAYS Poland
    5.13K - 5.94K USD
    Kraków
    C++
    CAN
    LIN

    C++ Developer

    New