• All offersGdańskTestingTest Automation Engineer / Tester Automatyzujący
    Test Automation Engineer / Tester Automatyzujący
    New
    Testing
    Hemolens Diagnostics

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Automated Testing

      advanced

      Testing

      advanced

      Playwright

      regular

      TypeScript

      regular

      CI/CD

      regular

      Cypress

    Job description

    Online interview

    Hemolens Diagnostics to polska firma, specjalizująca się w diagnostyce kardiologicznej. Nasz zespół składający się z bioinżynierów, kardiologów i specjalistów IT stworzył innowacyjną, nieinwazyjną metodę diagnostyki choroby wieńcowej serca w oparciu o algorytmy numerycznej mechaniki płynów (CFD). Technologia oferowana przez Hemolens Diagnostics ma szansę zrewolucjonizować rynek narzędzi do diagnostyki kardiologicznej i przyczynić się do znacznego zmniejszenia liczby wykonywanych badań inwazyjnych.

    👉 Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Tester Automatyzujący!

    Wymagania

    • Doświadczenie w testowaniu automatycznym (minimum 2 lata).
    • Praktyczna znajomość: Playwright (lub Cypress), TypeScript, JavaScript.
    • Mile widziana umiejętność programowania w jednym z języków: Python, Java, C#.
    • Znajomość metodologii Agile i narzędzi CI/CD (np. Argo).
    • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Obowiązki

    • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie testów automatycznych dla naszych aplikacji diagnostycznych.
    • Współpraca z zespołem deweloperów i specjalistów medycznych w celu zapewnienia wysokiej jakości oprogramowania.
    • Analiza wyników testów i raportowanie błędów.
    • Uczestnictwo w przeglądach kodu i procesach CI/CD.
    • Udoskonalanie istniejących procesów testowania i wdrażanie nowych rozwiązań.

    Oferujemy

    • Pracę w zespole pełnym pasjonatów, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem.
    • Pracę w firmie, gdzie są interdyscyplinarne zespoły: CFD, AI, Web Development, Inżynieria Biomedyczna, Badania Klinicznie oraz eksperci medyczni.
    • Pracę nad przełomowym projektem medycznym / nad projektem o znaczeniu globalnym.
    • Wpływ na rozwój innowacyjnego oprogramowania, które ma szansę zrewolucjonizować diagnostykę kardiologiczną i pomóc wielu pacjentom.
    • Słuchamy czego potrzebujesz, by pracować efektywnie i rozwijać się.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B.
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań.
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie i inne)

    Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, chcesz pełnić rolę Testera Automatyzującego (mid / senior) i dołączyć do zespołu, który stawia na innowacje i ciągły rozwój - wyślij nam swoje CV, aplikuj przez formularz na stronie.

    Aplikuj teraz i zostań częścią naszego zespołu!

    All offersGdańskTestingTest Automation Engineer / Tester Automatyzujący

    Check similar offers

    Tester with API

    New
    Aspire Systems Poland
    2.85K - 4.58K USD
    Fully remote
    Postman
    RestAssured
    API Testing

    Tester / Testerka oprogramowania ze znajomością płatności SWIFT

    New
    in4ge sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    Fully remote
    Manual Testing
    Cypress
    SWIFT Payments

    Test Engineer (Tosca)

    New
    Team Up
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Fully remote
    Tosca

    QA Engineer

    New
    CKSource
    2.8K - 4.58K USD
    Katowice
    Fully remote
    CSS
    Cypress
    HTML

    Test Engineer (automotive)