• Job offers
  • IT Helpdesk - II linia wsparcia
    New
    Support

    IT Helpdesk - II linia wsparcia

    Środa Śląska
    2 011 - 2 262 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      Outlook

      regular

      Jira

      regular

      ServiceNow

      regular

      MS Office

      regular

      Zendesk

    Job description

    Online interview

    Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy specjalisty na II linię wsparcia IT (Helpdesk/Service Desk).

    Czas trwania projektu: od listopada 2024 do czerwca 2025.

    Praca stacjonarna.

    Główne zadania:

    • Pierwszy kontakt z użytkownikiem zgłaszającym problem (telefonicznie, e-mailem, przez czat).
    • Rozwiązywanie prostych i standardowych problemów technicznych (np. resetowanie hasła, problemy z drukarką, konfiguracja podstawowego oprogramowania).
    • Rejestracja zgłoszeń w systemie ticketowym oraz ich eskalacja, jeśli problem wymaga bardziej zaawansowanej interwencji.
    • Przekierowywanie bardziej skomplikowanych problemów do II linii wsparcia.
    • Udzielanie porad i instrukcji użytkownikom końcowym (np. pomoc w obsłudze oprogramowania biurowego).

    Wymogi:

    1. Podstawowa wiedza techniczna:
    • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz podstawowych aplikacji biurowych (np. MS Office, Outlook).
    • Podstawowa znajomość sieci komputerowych (LAN/Wi-Fi, DNS, DHCP).
    • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania prostych problemów sprzętowych i programowych.
    1. Umiejętności komunikacyjne:
    • Doskonała komunikacja interpersonalna, umiejętność zadawania właściwych pytań w celu zrozumienia problemu.
    • Cierpliwość i empatia wobec użytkowników, którzy często nie mają technicznego doświadczenia.
    1. Obsługa systemów ticketowych:
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania zgłoszeniami (np. ServiceNow, Jira, Zendesk).
    1. Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów:
    • Szybkie reagowanie na proste problemy, bez potrzeby głębokiej analizy technicznej.
    1. Języki obce:
    • J. angielski na poziomie B1/B2.

    Prawo jazdy kategorii B (zapewniany samochód służbowy).

    Jesteś zainteresowany? Dołącz do nas, aplikuj!

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Green Minds z siedzibą w Warszawie , ul. Konstruktorska 9 (dalej jako "adm...more

    Check similar offers

    Application Support Specialist

    New
    Branchspace sp. z o.o.
    1.76K - 2.89K USD
    Kraków
    Communication Skills
    willing to learn
    Problem Solving

    Application Production Support Specialist

    New
    BNP Paribas SA oddział w Polsce
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Oracle
    SQL
    SQL Server

    IT Service Consultant

    New
    Bosch Polska
    Warszawa
    SAP Platform Operations

    Wdrożeniowiec Systemów Informatycznych

    New
    Asseco Data Systems