• Job offers
  • Data Scientist
    New
    Data

    Data Scientist

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid
    Eurocash

    Eurocash

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Company profile

    Tech stack

      Big Data

      advanced

      Python

      regular

      R

      regular

      SQL

      regular

      Azure

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    •            Tworzenie kompleksowej bazy danych punktów sprzedaży poprzez gromadzenie i integrację danych z różnych źródeł.

    •            Wykorzystanie technik statystycznych do tworzenia segmentów klientów o podobnych cechach, co umożliwia lepsze zrozumienie poszczególnych grup klientów.

    •            Budowanie, testowanie i wdrażanie modeli predykcyjnych w celu określenia szans na pozyskanie nowych klientów, ryzyka ich utraty oraz identyfikacja kluczowych czynników wpływających na te procesy.

    •            Poszukiwanie i analizowanie wzorców zakupowych oraz zachowań klientów w danych, co pomoże lepiej zrozumieć ich potrzeby i przewidzieć przyszłe działania.

    •            Opracowywanie regularnych raportów i wizualizacji przedstawiających wyniki analiz oraz modeli predykcyjnych, które wspierają podejmowanie decyzji strategicznych.

    •            Projektowanie, testowanie oraz wdrażanie rozwiązań analitycznych, które odpowiadają na specyficzne potrzeby biznesowe.

    •            Ścisła współpraca z innymi działami w celu dostarczania analiz i rekomendacji, które pomagają lepiej zrozumieć zachowania klientów i podejmować trafniejsze decyzje biznesowe.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    •            Posiadasz min. 3 lata doświadczenia w przetwarzaniu i analizowaniu dużych zbiorów danych (Big Data) i/lub o zbliżonym zakresie zadań na stanowisku Data Scientist.

    •            Znasz techniki modelowania predykcyjnego, sieci neuronowych, algorytmu CART, regresji liniowej/ logistycznej.

    •            Biegłe posługujesz się językiem Python i/lub R do analizy danych.

    •            Znasz procesy ETL.

    •            Wykorzystujesz w codziennej pracy narzędzia do przetwarzania danych (SQL, Azure) oraz korzystasz z narzędzi do ich wizualizacji.

    •            Masz wykształcenie wyższe w dziedzinie data science, ekonometrii, statystyki, matematyki lub pokrewnych.

    •            Sprawnie posługujesz się językiem angielskim (min. B2).

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    •            Pracę w jednym z kluczowych działów w firmie, który odpowiada za rzeczywiste dane o dużej skali, które pozwalają na tworzenie modeli analitycznych o wysokim wpływie na decyzje biznesowe i strategie rozwoju firmy.

    •            Samodzielność w realizacji zadań oraz możliwość pracy z mentorami i ekspertami z branży, którzy pomogą w rozwoju kariery i zdobywaniu nowych umiejętności technicznych.

    •            Hybrydowy system pracy (3 dni z biura, 2 dni zdalnie).

    •            Umowę o pracę, premię uzależnioną od poziomu realizacji zleconych zadań oraz szeroki pakiet benefitów.

    •            Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.

    •            Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.

    Data Software Engineer (Upskilling position for Python Developers)

    New
    EPAM Systems
    Fully remote
    GCP
    Azure
    AWS

    Salesforce Data Cloud Developer

    New
    Ligo Headhunters
    4.01K - 6.51K USD
    Fully remote
    Data cloud
    Salesforce

    Oracle SOA and OSB Developer

    New
    Sopra Steria
    4.51K - 5.26K USD
    Fully remote
    Azure DevOps
    Oracle WebLogic
    Oracle

    Storage Engineer

    New
    Epiq
    Fully remote