• Job offers
  • All offersSopotNetSoftware Engineer
    Software Engineer
    New
    Net
    ERGO Hestia

    Sopot
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      C#

      regular

      .Net

      regular

      SQL

    Job description

    Twój zakres obowiązków:

    • programowanie w języku C#, .NET Core, SQL,
    • tworzenie testów jednostkowych do wytworzonego kodu,
    • przeprowadzanie testów deweloperskich rozwiązań własnych oraz innych członków zespołu,
    • przeprowadzanie przeglądu kodu wytwarzanego przez zespół, zapewnienie jego wysokiej jakości oraz zgodności z oczekiwanymi standardami i dobrymi praktykami programowania,
    • analiza i rozwiązywanie incydentów zgłaszanych w ramach utrzymania systemów będących pod opieką zespołu,
    • analiza raportów z Sonara i likwidowanie podatności w nim wykazywanych,
    • uczestnictwo w procesie CI/CD w zakresie niezbędnym do wdrażania wytworzonego kodu na kolejne środowiska wytwórcze,
    • tworzenie w wybranym narzędziu (np. Jira) zadań deweloperskich niezbędnych do dostarczenia kompletnego rozwiązania,
    • współpraca z architektami,
    • współpraca z innymi zespołami,
    • tworzenie dokumentacji projektowej zgodnie z przyjętymi standardami
    • aktywne i efektywne uczestnictwo w wydarzeniach zespołowych np. takich jak: daily, planowanie, przeglądy dashboardów, metryk, raportów,
    • wspieranie testerów przy tworzeniu testów automatycznych usług oraz GUI,
    • wspieranie Product Ownerów oraz Analityków przy planowaniu, projektowaniu rozwiązań poprzez ocenę ich wykonalności, projektowanie, szacowanie pracochłonności,
    • mentoring innych członków zespołu,
    • umiejętność dostosowania swojego sposobu pracy do zmieniających się warunków, priorytetów, potrzeb

    Nasze wymagania:

    • 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • doświadczenie w programowaniu C#, .NET Core,
    • praca z IDE oraz narzędziami CI/CD,
    • umiejętność implementacji rozwiązań zgodnie z założeniami projektowymi,
    • znajomość wzorców projektowych i standardów wytwarzania oprogramowania

    To oferujemy:

    • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę,
    • pracę w systemie hybrydowym (4 dni pracy zdalnej, 1 dzień pracy z biura)
    • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
    • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
    • narzędzia umożliwiające realizację celów,
    • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
    • najwyższe standardy pracy,
    • pakiet benefitów

    All offersSopotNetSoftware Engineer

    Check similar offers

    CRM Developer

    New
    Link Group
    4.27K - 5.13K USD
    Kraków
    Fully remote
    MS CRM Dynamics 365
    C#
    TFS

    Remote Mid Data Engineer / Data Platform Developer with .NET

    New
    Kambu
    3.31K - 4.58K USD
    Fully remote
    CI/CD pipelines
    Azure Logic App
    Microsoft Azure Cloud

    Microsoft Dynamics 365 CRM Consultant

    New
    scandiweb
    Fully remote
    Microsoft Dynamics 365
    English
    C#

    Middle .Net Developer

    New
    GR8 Tech
    Undisclosed Salary
    Katowice
    Fully remote
    English
    .Net
    MongoDB

    Full Stack Web Developer - CRM

    New