• Job offers
  • All offersSopotPMProject Manager
    Project Manager
    New
    PM
    ERGO Hestia

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Waterfall

      regular

      Agile

      regular

      Scrum

      regular

      MS Office

    Job description

    Twój zakres obowiązków:

    • prowadzenie projektów IT w ERGO Hestia w różnych obszarach biznesowych w zakresie wytwarzania oprogramowania,
    • zarządzanie rozbudowanymi zespołami projektowymi złożonymi z osób o różnych rolach i kompetencjach (obszar biznesowy, analitycy, developerzy, UI/UX, testerzy, administratorzy, bezpieczeństwo),
    • zarządzanie budżetem, harmonogramem i zakresem projektu z uwzględnieniem wymagań jakościowych i regulacyjnych obowiązujących w sektorze finansowym,
    • zarządzanie interesariuszami i priorytetami, bliska współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie zbierania wymagań, komunikacji projektowej, doborze optymalnych rozwiązań IT, odbiorów prac,
    • analiza wymagań biznesowych oraz możliwości wdrożenia ich w organizacji: capacity planning, uzgodnienia wymagań związanych z architekturą, zaangażowania przedstawicieli klienta wewnętrznego (biznesu),
    • prowadzenie dokumentacji projektowej,
    • skuteczna współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie realizacji celów projektowych i identyfikacji szans rozwojowych,
    • współpraca z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie prowadzonych projektów,
    • raportowanie operacyjne i zarządcze statusu prac w projekcie

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów w środowisku biznesowym, mile widziane w instytucji finansowej,
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i zarządzanie sobą i zespołem pod presją czasu,
    • znajomość metodyk zarządzania projektami Waterfall i Agile (zwł. Scrum),
    • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (np. MS Project, MS Excel) oraz innych, wspierających prowadzenie projektów (np. JIRA, Confluence),
    • umiejętność prowadzenia analizy ryzyk i rozwiązywania problemów,
    • umiejętność pracy pod presją czasu w zróżnicowanym i dynamicznym środowisku,
    • orientacja na cel i wysoka świadomość biznesowa,
    • biegła znajomość j. polskiego,
    • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

    To oferujemy:

    • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę,
    • pracę w systemie hybrydowym (4 dni pracy zdalnej, 1 dzień pracy z biura)
    • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
    • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
    • narzędzia umożliwiające realizację celów,
    • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
    • najwyższe standardy pracy,
    • pakiet benefitów
    All offersSopotPMProject Manager

    New
    Sybilla Technologies
    2.8K - 3.81K USD
    Bydgoszcz
    Fully remote
    Project Management
    EU/ESA SECRET
    Polish

    Project Coordinator

    New
    The Software House
    2.42K - 3.69K USD
    Fully remote
    English
    Organized
    Confluence

    Project Manager/Business Analyst

    New
    Digiteum
    3.05K - 4.58K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    English
    UX/UI