• Job offers
  • All offersPoznańPMKierownik Projektów IT
    Kierownik Projektów IT
    New
    PM
    EDICON sp. z o. o.

    Poznań
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Project Management

      regular

      IT

      regular

      Jira

      nice to have

      Salesforce

    Miejsce pracy: Poznań (stacjonarnie / hybrydowo)

    Zakres zadań:

    1. Prowadzenie projektów z komponentem IT, w tym ustalanie zakresu i priorytetu prac
    2. Koordynowanie prac w zespołach projektowych, prowadzenie i monitorowanie harmonogramu
    3. Zbieranie i analiza wymagań biznesowych i systemowych
    4. Tworzenie specyfikacji funkcjonalno-technicznych
    5. Analizowanie wpływu realizowanych projektów na systemy IT
    6. Opracowanie i aktualizacja dokumentacji projektowej oraz analityczno-projektowej oraz prowadzenie dokumentacji projektowej
    7. Przygotowywanie rekomendacji dotyczących projektów IT

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub techniczne).
    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi
    • Posługiwanie się narzędziami do modelowania procesów biznesowych
    • Znajomość zasad funkcjonowania systemów informatycznych oraz podstawowych pojęć informatycznych
    • Kompetencje w zakresie organizacji pracy własnej  i koordynacji praz zespołów
    • Analityczne myślenie
    • Komunikatywność i samodzielność
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie

    Dodatkowym atutem będą:

    • Doświadczenie w pracy z platformą JIRA
    • Znajomość środowiska Salesforce

    Pracując z nami możesz liczyć na:

    • pracę w młodym zespole IT,
    • udział w projektach rozwojowych,
    • możliwość zdobywania doświadczenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
    • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży,
    • dodatkowe dni wolne,
    • możliwość długofalowej współpracy,
    • umowę o pracę,
    • atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą,
    • ubezpieczenie NNW, kartę Multisport i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,
    • atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB,
    • refundację kosztów okularów dla osób z wadą wzroku: 50 zł za badanie, 200 zł za oprawki, 350 za soczewki,
    • ZFŚS do którego można zwrócić się o pomoc finansową w trudnej sytuacji losowej.
    All offersPoznańPMKierownik Projektów IT

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Kościu...more

    Check similar offers

    Product Manager

    New
    Profitroom
    3.56K - 5.09K USD
    Poznań
    Fully remote
    Agile

    Product Line Manager

    New
    AURA
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Fully remote
    Product Management
    Leadership
    Agile

    Project Manager/Business Analyst

    New
    Holisticon Connect
    3.71K - 4.73K USD
    Wrocław
    Fully remote
    Jira
    English