• All offersPoznańAnalyticsAnalityk Biznesowo-systemowy SAP (systemy finansowe, kadrowe)
    Analityk Biznesowo-systemowy SAP (systemy finansowe, kadrowe)
    New
    Analytics
    EDICON sp. z o. o.

    Poznań
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      SAP

      regular

      S/4HANA

    Job description

    Analityk Biznesowo-systemowy SAP

    (systemy finansowe, kadrowe)

    📌 Miejsce pracy: Poznań (stacjonarnie / hybrydowo)

    Zakres zadań:

    • Analiza procesów biznesowych i sposobu ich realizacji w systemie SAP.
    • Analiza systemu SAP pod kątem customizacji (transakcje i obiekty „Z-towe”), inwentaryzacji procesów, optymalizacji.
    • Analiza potrzeb biznesowych w zakresie rozwoju i wdrażania nowych rozwiązań w SAP.
    • Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych.
    • Przygotowywanie przypadków użycia, koordynowanie testów.
    • Udział w testowaniu oprogramowania i raportów.
    • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi i partnerami biznesowymi.
    • Wsparcie biznesu w procesie aktualizacji systemu SAP i przeniesieniu do wersji S/4HANA.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe – informatyka, ekonomia, księgowość i finanse lub pokrewne.
    • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z systemem SAP.
    • Rozumienie specyfiki procesów księgowych, finansowych, controlingowych, kadrowych.
    • Dobra znajomość systemu SAP ECC – moduły SD, FI, FIAA, CO.
    • Dobra znajomość SAP S/4 Hana.
    • Doświadczeniu w pracy projektowej.
    • Doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi konsultantami i deweloperami SAP.
    • Samodzielność, komunikatywność, dokładność i terminowość.

    Dodatkowym atutem będą:

    • Znajomość systemu SAP od strony technicznej (debugowanie i tworzenie kodu ABAP, formularze, interfejsy / integracja z systemami zewnętrznymi).

    Pracując z nami możesz liczyć na:

    • pracę w młodym zespole IT,
    • udział w projektach rozwojowych,
    • możliwość zdobywania doświadczenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
    • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży,
    • dodatkowe dni wolne,
    • możliwość długofalowej współpracy,
    • umowę o pracę,
    • atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą,
    • ubezpieczenie NNW, kartę Multisport i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,
    • atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB,
    • refundację kosztów okularów dla osób z wadą wzroku: 50 zł za badanie, 200 zł za oprawki, 350 za soczewki,
    • ZFŚS do którego można zwrócić się o pomoc finansową w trudnej sytuacji losowej.
    All offersPoznańAnalyticsAnalityk Biznesowo-systemowy SAP (systemy finansowe, kadrowe)

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Kościu...more

    Check similar offers

    Operations Analyst, Compliance & Fraud

    New
    Wingspan
    3.5K USD
    Poznań
    Fully remote
    Team Player
    Analytical Thinking
    Problem Solving

    IT Project Manager

    New
    Fast White Cat
    3.05K - 3.56K USD
    Poznań
    Fully remote
    Project Management
    Scrum
    Agile

    Data Analyst

    New
    Text SA
    3.43K - 4.75K USD
    Kraków
    Fully remote