• Job offers
    Admin

    Administrator IT (III linia wsparcia helpdesk)

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      MS Office 365

      regular

      Windows Server

      regular

      Linux

      regular

      VMware

      regular

      Proxmox

      regular

      WMS

      regular

      ERP

    Job description

    Opis firmy:

    Specjalizujemy się w obsłudze informatycznej firm, administracji serwerami oraz cyberbezpieczeństwie. Nasza działalność obejmuje wsparcie użytkowników (helpdesk), administrację zasobami informatycznymi klientów, tworzenie i wdrażanie polityk bezpieczeństwa, archiwizację i backup danych, monitoring, audyty bezpieczeństwa i IT oraz opracowywanie dokumentacji informatycznej. Pomagamy również w zakupie i konserwacji sprzętu i oprogramowania, organizując szkolenia dla pracowników. Jako rodzinna firma dbamy o bliskie relacje z klientami, traktując ich jak partnerów. Nasze zaangażowanie i innowacyjne rozwiązania ITSM zapewniają szybkie i efektywne reagowanie na problemy IT, zwiększając bezpieczeństwo i wydajność infrastruktury IT oraz optymalizując koszty i zużycie zasobów.

    Stanowisko: Administrator IT (III linia wsparcia helpdesk)

    Kogo szukamy:

    Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych administratorów IT na  III linię wsparcia. Kandydat na to stanowisko powinien mieć wiedzę i  praktyczne doświadczenie z zakresu Windows Server, Active Directory,  Microsoft Azure (Office 365, InTune, Defender), wirtualizacji oraz sieci  internetowych i zarządzania stacjami roboczymi.

    Twój zakres obowiązków:

    • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników (III linia wsparcia)
    • Praca w systemie zgłoszeniowym
    • Dbałość o wysoki poziom obsługi użytkowników w zakresie  świadczonej pomocy
    • Współpraca z administratorami systemów i sieci
    • Nadzór nad systemami informatycznymi i stacjami roboczymi  użytkowników
    • Przygotowywanie i konserwacja sprzętu IT, instalacja i konfiguracja  urządzeń teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji sprzętu  teleinformatycznego
    • Realizacja zadań w obszarze Active Directory,  Office365/Microsoft365, ERP, WMS, Public Hosting, Wirtualizacja
    • Tworzenie instrukcji i dokumentacji do bazy wiedzy helpdesk

    Nasze wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętność zarządzania usługami na platformie MS Office 365  (administrowanie użytkownikami, SharePoint, MS Teams, InTune,  automatyzacja itp.)
    • Znajomość struktury i obsługi usług katalogowych AD
    • Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows 10-11
    • Znajomość systemów serwerowych Windows Server 2019 i 2022,  Linux
    • Praktyczna umiejętność zarządzania systemami opartymi na Active  Directory (np. skrypty PowerShell, GPO)
    • Znajomość aplikacji z rodziny Microsoft (Office, Teams, Exchange)
    • Znajomość systemów ERP, WMS, Public Hosting, Wirtualizacji
    • Umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego, sprzętu  peryferyjnego i instalacji oprogramowania systemowego
    • Znajomość konfiguracji sieci przewodowej i bezprzewodowej
    • Znajomość zagadnień sieciowych opartych na protokole TCP/IP
    • Umiejętność lokalizacji i usuwania awarii sprzętowych i  programowych
    • Znajomość wirtualizacji Hyper-V, VMWare, Proxmox
    • Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie  dokumentacji
    • Gotowość do rozwiązywania nietypowych problemów, z którymi nie poradziły sobie I i II linia wsparcia
    • Prawo jazdy kat. B
    • Atutem będą certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenia lub B2B
    • Stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki
    • Praca stacjonarna lub hybrydowa (po okresie próbnym)
    • Elastyczny czas pracy
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Możliwości rozwoju: dofinansowanie szkoleń i kursów, branżowe platformy e-learningowe, mentoring, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, treningi umiejętności miękkich, wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych, wymiana wiedzy technicznej
    • Spotkania i wyjazdy integracyjne
    • Świętowanie urodzin
    • Owocowe poniedziałki, kawa, herbata, przekąski
    • Brak dress code’u

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Administratorem danych osobowych jest DNR Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Rzeczypospolitej 31/49, adre...more

    Check similar offers

    Database Administrator for Oracle & Microsoft-SQL-Server

    New
    FIEGE Sp. z.o.o.
    4.01K - 4.51K USD
    Fully remote
    Oracle
    MS SQL
    Azure

    Network Engineer

    New
    HAYS Poland
    4.51K - 5.51K USD
    Fully remote
    Juniper Networks
    WAN
    LAN

    Tivoli Senior Engineer

    New
    DCV Technologies
    4.76K - 5.26K USD
    Lublin
    Fully remote
    IBM Storage Protect
    Oracle