• Job offers
  • All offersWarszawaAnalyticsAnalityk Systemowy
    Analityk Systemowy
    New
    Analytics
    bolttech Poland Sp.z.o.o.

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      UML

      regular

      Atlassian

      regular

      Enterprise Architect

    Job description

    Zakres obowiązków:

    • Identyfikacja i analiza potrzeb biznesowych.
    • Pozyskiwanie, opracowanie, walidacja i zarządzanie wymaganiami.
    • Analiza zależności systemowych.
    • Dobór optymalnych rozwiązań w bliskiej współpracy za interesariuszami i zespołem technologicznym.
    • Modelowanie procesów biznesowych oraz systemowych.
    • Dobór optymalnych rozwiązań realizujących potrzeby biznesowe.
    • Dokumentowanie funkcjonalności systemów i procesów informatycznych (HLR, HLD, analizy szczegółowe, opis User Stories).
    • Wspieranie zespołu biznesowego i QA w walidacji jakości i kompletności implementacji.

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w środowisku IT, z czego minimum 3 jako Analityk Systemowy.
    • Wiedza informatyczna na poziomie MID.
    • Znajomość metodyki SCRUM.
    • Dobra znajomość Atlassian stack (Jira), UML, Enterprise Architekt.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.
    • Umiejętność zarządzania zależnościami systemowymi.
    • Umiejętność przewidywania i obierania różnych perspektyw.
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
    • Proaktywna postawa.

    Mile widziane:

    • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek IT
    • Doświadczenie z platformami e-commerce, w szczególności MAGENTO 2.
    • Doświadczenie w budowie/analizie portali klientówdociekliwość, zorientowanie na zadania.
    All offersWarszawaAnalyticsAnalityk Systemowy

    Check similar offers

    MS Dynamics 365 System Analyst

    New
    Team Connect
    5.09K - 6.1K USD
    Fully remote
    MS Dynamics 365

    IT System Analyst

    New
    Primaris
    4.7K - 5.34K USD
    Fully remote
    SQL
    Agile
    UML

    Analityk oprogramowania – Software Analyst

    New
    CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
    3.81K - 5.85K USD
    Wrocław
    Fully remote
    Analytical Thinking
    English
    Business Analysis