• Job offers
  • Project Manager
    New
    PM

    Project Manager

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Scrum

      advanced

      SDLC

      advanced

      Agile

    Job description

    Online interview

    Derave Software to firma założona przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie IT. W naszej firmie łączymy sprawdzone technologie ze świeżymi koncepcjami. Tworzymy rozwiązania oparte o architekturę zdarzeń z wykorzystaniem różnych metodyk analitycznych. Pracujemy w małych zespołach, co pozwala na częsty kontakt i przepływ wiedzy ze strony bardziej doświadczonych osób. Zapewniamy elastyczność w doborze godzin oraz miejsca pracy.

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie przy pracy w projektach IT prowadzonych w metodyce SCRUM (min. 3 lata)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
    • Znajomość procesu SDLC oraz podejścia Agile
    • Umiejętność prowadzenia projektu w Jira
    • Chęć odkrywania domeny biznesowej projektu

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za prowadzenie projektu przez wszystkie etapy
    • Koordynacja pracy w zespole projektowym z użyciem: Sprint Planning, Sprint Review, Daily
    • Dbanie o efektywną pracę zespołu przy pomocy retrospektyw
    • Czuwanie nad przebiegiem sprintu
    • Zapewnienie odpowiedniego poziomu komunikacji z klientem
    • Aktywne badanie potrzeb biznesowych klienta w trakcie trwania projektu
    • Monitorowanie i raportowanie o stanie projektu

    Nice-to-have:

    • Doświadczenie w pracy przy aplikacjach webowych
    • Praktyczna znajomość Event Storming

    Benefity:

    • Pakiety sportowe i medyczne
    • Budżet edukacyjny na kursy, konferencje i inne materiały
    • Budżet na urządzenie swojego wymarzonego Home Office
    • Lekcje języka angielskiego

    Technologie i narzędzia z jakimi pracujemy:

    Do analizy projektów wykorzystujemy metodykę Event Storming, aby jak najlepiej poznać potrzeby naszych klientów. Planując i rozdzielając zadania korzystamy z Jira pracując w Scrumie. Głównymi technologiami naszych programistów są Laravel oraz Vue.js. Do przeprowadzania testów używamy takich narzędzi jak: Cypress, Jest, PHPUnit, Behat, Pest. Nad grafikami i makietami pracujemy w Figma. Do części prowadzenia warsztatów z klientem używamy Miro. Rozpoczynamy ekspansję naszych usług na wdrożenia generative AI.

    Jak wygląda proces?

    • Po otrzymaniu Twojego CV zapoznamy się z Twoją kandydaturą
    • Jeśli zdecydujemy się na spotkanie, zadzwonimy do Ciebie
    • Po rozmowie otrzymasz feedback niezależnie od naszej decyzji
    • Jeśli zdecydujemy się na współpracę, spotkamy się z Tobą, aby przedstawić Ci naszą ofertę

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Derave Software Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Tomasza Zana 41 (dalej...more

    Check similar offers

    Product Manager – Cloud Services

    New
    LetzCode
    11.8K - 12.9K USD
    Luxembourg
    Fully remote
    Agile
    Product Management
    Service Delivery

    IT Project Manager

    New
    Benefit Systems Intl.
    3.38K - 4.26K USD
    Fully remote
    Project Management
    Jira
    English

    Software Project Manager/Product Owner

    New
    CodeTwo - HRejterzy
    4.51K - 7.51K USD
    Jelenia Góra
    Fully remote
    Analytical Thinking