• Job offers
  • Data Engineer
    New
    Data

    Data Engineer

    Warszawa
    3 004 - 4 006 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Big Data

      regular

      Snowflake

      regular

      MySQL

      regular

      Oracle

    Job description

    Online interview

    Do naszego wewnętrznego zespołu Data & Analytics, poszukujemy Big Data Developera!

    Twoje zadania na stanowisku Data Engineera to:

    • Aktywny udział w projektach z obszaru analityki danych z wykorzystaniem Snowflake, Azure SQL / MS SQL Server etc.
    • Dbanie o wysoką jakość kodu, tworzenie wydajnych i efektywnych rozwiązań,
    • Współpraca z zespołem projektowym pod kątem kluczowych systemów naszych
    • Klientów (duże korporacje, rozpoznawalne marki)

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub 2 lata doświadczenia komercyjnego w obszarze programowania
    • Zainteresowanie tematyką BigData oraz Cloud (Amazon AWS, Google Cloud Platform, Microsoft Azure) i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku,
    • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych (PostgreSQL, MySQL, Oracle)
    • Mile widziane doświadczenie w rozwiązaniach chmurowych (Snowflake,
    • BigQuery)
    • Sumienność i motywacja do dalszego kształcenia się.

    Od nas dostaniesz:

    • Możliwość poznania technologii BigData i dalszego rozwoju w tym obszarze,
    • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
    • Indywidualną ścieżkę kariery,
    • Dogodną lokalizację miejsca pracy (tuż przy Rondzie Daszyńskiego) lub możliwość pracy zdalnej - jak wolisz,
    • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest core3 z siedzibą w Warszawie ul. Grzybowska 80/82, biuro 403 (dalej jako "ad...more

    Check similar offers

    LLM Engineer

    New
    Sigmoidal
    5.51K - 7.51K USD
    Fully remote
    Data Science
    Python
    rag

    Data Analyst

    New
    Kordian Group sp zoo
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Fully remote
    SQL
    Data architecture
    Looker

    Middle Data Analyst

    New
    GR8 Tech
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote
    GitLab