• Job offers
  • All offersPoznańAnalyticsAnalityk biznesowy
    Analityk biznesowy
    New
    Analytics
    Connectis

    Poznań
    4 576 - 5 338 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      BPMN

      regular

      UML

      regular

      REST

    Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w transformacji cyfrowej w branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Analityk Biznesowy ALM/KYC. ✨

    Dołącz do międzynarodowego zespołu w Departamencie Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy, gdzie będziesz brać udział w projektach mających na celu wypracowanie nowych procesów oraz integrację nowych systemów w obszarach skanowania sankcyjnego, KYC oraz monitoringu transakcji. Pracując z nami, będziesz częścią zespołu, który dąży do dostosowania się do najnowszych polityk AML.

    ❗Rozpatrywane będą wyłącznie osoby dostępne od zaraz lub z maksymalnie dwutygodniowym okresem wypowiedzenia. ❗

    👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Prowadzenie i wdrażanie projektów związanych z rozwojem procesów i narzędzi AML, szczególnie w zakresie oceny ryzyka i środków bezpieczeństwa finansowego
    • Współpraca z Tribe Risk Engineering oraz innymi jednostkami banku w celu wypracowania optymalnych rozwiązań,
    • Zapewnienie zgodności z wytycznymi regulatora i standardami banku,
    • Rozwój procesów AML, analiza danych i propozycje usprawnień,
    • raca w zespole Agile nad dostarczaniem produktów,
    • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

    🔍 CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

    • Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Analityk Biznesowy,
    • Znajomość polityk AML i KYC, w tym analiza danych klientów w celu tworzenia profili KYC, oceny ryzyka AML oraz identyfikacji podejrzanej aktywności - must have!
    • Dostępność do rozpoczęcia pracy od zaraz lub z max. 2-tygodniowym okresem wypowiedzenia,
    • Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych za pomocą BPMN,
    • Umiejętność tworzenia i interpretacji diagramów UML,
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (B2),
    • Doświadczenie w sektorze bankowym,
    • Znajomość usług REST.

    Mile widziane:

    • Znajomość SQL, doświadczenie z Enterprise Architect oraz znajomość technologii Kafka.

    ✨ OFERUJEMY:

    • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
    • Wsparcie indywidulanego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,
    • Udział w prestiżowym projekcie finansowym o dużym znaczeniu strategicznym,
    • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • 5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w interesujących projektach,
    • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny,
    • Pracę 100% zdalną.

    All offersPoznańAnalyticsAnalityk biznesowy

    Check similar offers

    IT Project Manager

    New
    Fast White Cat
    3.05K - 3.56K USD
    Kraków
    Fully remote
    Project Management
    Jira
    Agile

    Analityk Systemowy

    New
    Stowarzyszenie Autorów ZAiKS
    3.31K - 4.07K USD
    Fully remote
    SQL
    testy
    analiza systemowa

    New
    Aplikacje Krytyczne
    2.29K - 3.56K USD
    Fully remote
    BPMN
    Enterprise Architect