• Job offers

    4 173 - 5 832 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      C#

      advanced

      Git

      advanced

      C++

      advanced

      Unreal Engine

      advanced

      Unity

      advanced

      AR/VR

      advanced

      Kotlin

      advanced

      Java

      advanced

    Poszukujemy doświadczonego Senior VR/AR Software Developera, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za tworzenie zaawansowanych aplikacji wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości w branży medycznej.

    Jeśli masz pasję do nowoczesnych technologii, znasz najnowsze trendy w AR/VR oraz chcesz tworzyć rozwiązania wpływające na zdrowie ludzi, to jest to oferta dla Ciebie!

    Zakres obowiązków

    • Tworzenie aplikacji VR/AR z wykorzystaniem silników Unity lub Unreal Engine.
    • Projektowanie i implementacja interakcji użytkownika w środowiskach wirtualnych i rozszerzonej rzeczywistości.
    • Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności i doświadczenia użytkownika.
    • Współpraca z zespołem grafików i designerów w zakresie integracji assetów 3D.
    • Testowanie, debugowanie i monitorowanie aplikacji VR/AR na różnych platformach (mobile, desktop, urządzenia wearable).
    • Udział w projektach realizowanych w metodologii Agile/Scrum.

    Nasze "must have" na start

    • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji VR/AR.
    • Doskonała znajomość silników Unity i/lub Unreal Engine.
    • Biegłość w programowaniu w C# lub C++ lub Kotlin lub Java (znajomość Pythona będzie atutem).
    • Doświadczenie z wybranymi technollogiami takimi jak ARKit, ARCore, Oculus SDK, SteamVR lub Vuforia.
    • Znajomość narzędzi do modelowania i importowania assetów 3D (Blender, 3ds Max, Maya).
    • Doświadczenie z optymalizacją aplikacji VR/AR pod kątem wydajności (Unity Profiler, Unreal Insights).
    • Znajomość zasad projektowania interfejsów użytkownika w środowiskach VR/AR.
    • Praktyczna znajomość systemów kontroli wersji (Git, GitHub).
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformy mobilne (iOS, Android).

    Nasze "nice to have"

    • Doświadczenie z integracją AI/ML w aplikacjach VR/AR.
    • Znajomość technologii streamingu treści VR/AR i synchronizacji w czasie rzeczywistym.
    • Doświadczenie w pracy z urządzeniami wearable, takimi jak HoloLens, Magic Leap, Oculus Quest.

    Co możemy Ci zaproponować?

    • możliwość wyboru formy współpracy - umowa B2B, Umowa o pracę lub Umowa zlecenie
    • 100% swobody, czyli elastyczny czas pracy
    • gwarancję 100% pracy zdalnej
    • 26 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług
    • budżet szkoleniowo — konferencyjny (do wykorzystania 2500 zł netto na rok)
    • 1 dzień w roku na własny rozwój oraz możliwości udziału w konferencjach i szkoleniach
    • kartę Multisport Plus
    • prywatną opiekę medyczną w TU Zdrowie lub Luxmed
    • kursy do rozwijania znajomości j. angielskiego (np. via Tutlo)
    • MacBook Pro
    • Pracę przy innowacyjnych projektach medycznych w dynamicznie rozwijającej się branży VR/AR.
    • Szansę na rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku.

    Rozwój i jeszcze raz rozwój

    Lista kursów na radarze Code & Pepper:

    • Pluralsight
    • Frontendmasters
    • Architektura na froncie
    • Droga Nowoczesnego Architekta
    • Legacy Fighter
    • Ultimate AWS Certified Cloud Practitioner - 2022 (Udemy)
    • Ultimate AWS Certified Solutions Architect Associate 2022 (Udemy)
    • Ultimate AWS Certified Developer Associate 2022 - NEW! (Udemy)
    • AWS Certified Cloud Practitioner (Whizlabs)
    • AWS Certified Solutions Architect Associate Practice Exams (DigitalCloud)
    • AWS Certified Solutions Architect Associate (Whizlabs)
    • Geekle
    • MAP IT
    • IIBA

    >>> Sprawdź nas! <<<

    Check similar offers

    Senior Front End Developer

    New
    DevsData LLC
    6.5K - 7.9K USD
    Warsaw
    Fully remote
    TypeScript
    React

    Senior Node.js Engineer (Data & GCP)

    New
    DNA Technology
    4.02K - 5.78K USD
    Kraków
    Fully remote
    BigQuery
    TypeScript
    Node.js

    Senior Fullstack Developer

    New
    Avenga
    5.91K - 7.17K USD
    Kraków
    Fully remote
    Angular