• Job offers

    Part-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      AI

      advanced

      Big Data

      advanced

      Python

      advanced

      AWS

      regular

      Next.js

      regular

      Docker

      regular

      Google Cloud

      regular

      Terraform

      regular

      GCP

    Poszukujemy doświadczonego Senior AI Software Developera, który dołączy do naszego zespołu w wymiarze ½ etatu i będzie odpowiedzialny za tworzenie zaawansowanych aplikacji ze sztuczną inteligencją. Dołącz do naszego zespołu AI i twórz przyszłość technologii, pracując nad przełomowymi projektami, które zmieniają świat medycyny, finansów i wielu innych dziedzin — rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, z najlepszymi ekspertami na rynku!

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie i rozwój algorytmów AI – projektowanie, implementacja i optymalizacja algorytmów sztucznej inteligencji z wykorzystaniem technik machine learning i deep learning
    • analiza danych – przetwarzanie, analiza i przygotowywanie dużych zbiorów danych (big data) w celu efektywnego wykorzystania w modelach AI
    • przeprowadzanie testów i walidacji – weryfikacja dokładności i wydajności stworzonych modeli, ocena skuteczności na podstawie danych testowych
    • integracja AI z systemami produkcyjnymi – wdrażanie modeli i algorytmów AI do produkcji, współpraca z zespołami deweloperów przy implementacji rozwiązań
    • monitorowanie i optymalizacja – monitorowanie wydajności modeli AI i optymalizowanie ich działania w środowisku produkcyjnym
    • dokumentacja projektowa – tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej dotyczącej opracowanych rozwiązań
    • śledzenie trendów w branży – aktywne śledzenie nowości w dziedzinie AI i proponowanie nowych technologii oraz rozwiązań w celu poprawy efektywności projektów.

    Wymagania:

    • min. 3 lata doświadczenia z zakresu AI
    • biegła umiejętność programowania w języku Python (preferowany framework FastAPI)
    • projektowe doświadczenie w pracy z Large Language Models (LLMs)
    • projektowe doświadczenie w konfiguracji oraz wykorzystaniu Architektury Agentów (preferowany Vertex AI Agent Builder)
    • praktyczna znajomość AI Act

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w wykorzystaniu AWS Bedrock
    • Doświadczenie w Frontend Development: JavaScript (preferowany framework Next.js)
    • Konteneryzacja: Docker
    • Doświadczenie z Google Cloud Run
    • Znajomość najlepszych praktyk bezpieczeństwa w GCP, w tym IAM, VPC, zarządzanie kluczami
    • Znajomość narzędzi takich jak Terraform lub Cloud Deployment Manager

    Oferujemy:

    • możliwość wyboru formy współpracy - umowa B2B, Umowa o pracę lub Umowa zlecenie
    • 100% swobody, czyli elastyczny czas pracy
    • gwarancję 100% pracy zdalnej
    • 26 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług
    • budżet szkoleniowo — konferencyjny (do wykorzystania 2500 zł netto na rok)
    • 1 dzień w roku na własny rozwój oraz możliwości udziału w konferencjach i szkoleniach
    • kartę Multisport Plus
    • prywatną opiekę medyczną w TU Zdrowie lub Luxmed
    • kursy do rozwijania znajomości j. angielskiego (np. via Tutlo)
    • MacBook Pro
    • Pracę przy innowacyjnych projektach medycznych w dynamicznie rozwijającej się branży AI.
    • Szansę na rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku.

    Check similar offers

    Senior Data Analyst

    New
    hubQuest
    4.98K - 6.48K USD
    Poznań
    Fully remote
    Power BI and/or Tableau
    Analytics
    SQL

    Senior Software Engineer

    New
    Adverity
    5.41K - 6.28K USD
    Katowice
    Fully remote
    Python
    English
    Django

    Senior Software Engineer (Comms Platform)

    New
    Affirm
    6.25K - 8.33K USD
    Bydgoszcz
    Fully remote