• Job offers
  • IT Business Partner - Procesy Biznesowe (m/k)
    New
    PM

    IT Business Partner - Procesy Biznesowe (m/k)

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Product Management

      regular

      ITIL

    Job description

    Twoje przyszłe zadania:

    • Opracowanie strategii utrzymania i rozwoju rozwiązań informatycznych.
    • Prowadzenie i rozwój współpracy z biznesem na poziomie strategicznym i operacyjnym.
    • Monitorowanie zmian technologicznych na rynku możliwych do zastosowania w jednostkach biznesowych, z którymi współpracuje. Planowanie ich wdrożenia, a następnie nadzór nad ich implementacją.
    • Dostarczanie ekspertyz na rzecz klientów biznesowych, dobieranie rozwiązań na styku IT i biznesu.
    • Zbieranie i kreowanie potrzeb od przedstawicieli biznesu dotyczących rozwiązań IT (nowych i istniejących).
    • Współpraca w zakresie opracowywania i weryfikacji uzasadnienia biznesowego dla rozwiązań IT.
    • Zapewnianie źródeł finansowania dla realizowanych inicjatyw, projektów, działań utrzymaniowych.
    • Zapewnianie zespołów dostawców wewnętrznych i zewnętrznych do realizacji zakontraktowanych z biznesem prac, zlecanie wykonania zadań i nadzór nad ich wykonaniem.
    • Zarządzanie potrzebą biznesową.

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum 3 lat doświadczenia na stanowiskach związanych z zarządzaniem usługami IT lub w roli IT Business Partner/IT Business Relationship Manager.
    • Doświadczenie w roli Product Ownera, Kierownika Projektów informatycznych lub w zarządzaniu wdrożeniami rozwiązań informatycznych i portfelami projektów.
    • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem.
    • Doświadczenie w analizie biznesowej przy ścisłej współpracy z biznesem.
    • Znajomość dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT (ITIL).
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
    • Umiejętność zrozumienia potrzeb biznesowych i dostarczania rozwiązań, które je spełniają.
    • Umiejętność dokumentowania wymagań i uzasadnień biznesowych.
    • Orientacja na klienta.
    • Umiejętność budowania relacji.
    • Innowacyjność i kreatywność.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

    U nas znajdziesz:

    • System premiowy
    • Dzień wolny w urodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Sekcje sportowe
    • Wymiany międzynarodowe
    • Ciekawy program szkoleń
    • Platformę z benefitami MyBenefit
    • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
    • Dobrą atmosferę w pracy

    Check similar offers

    IT Project Manager

    New
    Mad Mountain
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Fully remote
    Project Managemet
    Angielski
    Agile

    Freelance Product Manager

    New
    Netguru
    Agile
    English

    Technical Program Manager

    New
    Commoditech
    6.26K - 10K USD
    Poland (Remote)
    Fully remote
    English
    Java/.NET
    SaaS

    Project Coordinator (Design)