• Job offers

    Permanent, B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Chakra UI

      advanced

      TypeScript

      advanced

      HTML

      advanced

      React

      advanced

      CSS

      advanced

      JavaScript

      advanced

      Context

      regular

      API

      regular

      Redux

      regular

      RESTful API

    Job description

    Online interview

    Jako Mid Frontend Developer będziesz odgrywać kluczową rolę w projektowaniu i wdrażaniu interfejsów użytkownika dla naszych aplikacji internetowych. Będziesz ściśle współpracować z naszymi zespołami projektowymi i backendowymi, aby dostarczać wysokiej jakości, responsywne i wydajne aplikacje internetowe. Twoja wiedza w zakresie React, TypeScript i Chakra UI będzie niezbędna do tworzenia intuicyjnych i atrakcyjnych wizualnie doświadczeń użytkownika.

    Kluczowe obowiązki:

    • Rozwijanie i utrzymywanie funkcji frontendowych przy użyciu React, TypeScript i Chakra UI.
    • Współpraca z projektantami i programistami backendu w celu zapewnienia płynnej integracji i wdrażania funkcji.
    • Optymalizacja aplikacji pod kątem maksymalnej szybkości i skalowalności.
    • Pisanie czystego, łatwego w utrzymaniu i dobrze udokumentowanego kodu.
    • Uczestniczenie w przeglądach kodu i dzielenie się wiedzą z zespołem.
    • Rozwiązywanie problemów, debugowanie i aktualizowanie istniejącego oprogramowania.
    • Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży.

    Wymagania:

    • Udokumentowane doświadczenie jako Frontend Developer lub na podobnym stanowisku – minimum 3 lata.
    • Biegła znajomość React, TypeScript i Chakra UI.
    • Solidne zrozumienie HTML, CSS i JavaScript.
    • Doświadczenie z bibliotekami zarządzania stanem (np. Redux, Context API).
    • Znajomość RESTful API i asynchronicznej obsługi żądań.
    • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły.
    • Doskonała komunikacja i umiejętność pracy w zespole.
    • Umiejętność pracy w środowisku Agile.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie z innymi bibliotekami lub frameworkami UI.
    • Znajomość frameworków testowych (np. Jest, React Testing Library, Cypress, Playwright).
    • Znajomość potoków CI/CD i systemów kontroli wersji (np. Git).

    Co oferujemy:

    • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami.
    • Możliwość nauki: Oferujemy wsparcie w rozwoju Twoich umiejętności poprzez szkolenia, konferencje i mentoring.
    • Przyjazną atmosferę: Dołączysz do zgranego zespołu, gdzie panuje otwarta i przyjazna atmosfera.

     A dodatkowo:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracy B2B.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Elastyczny czas pracy.
    • Pracę zdalną, hybrydową, lub stacjonarną w Warszawie.
    • Pakiet benefitów, szyty na miarę Twoich potrzeb.
    • Integracyjne wyjazdy, spotkania i wspólne grillowanie.
    • Kawa, herbata i świeże owoce, żeby umilić Ci każdy dzień.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Brak dress code’u – u nas możesz być sobą!

    Etapy rekrutacji:

    1. Rozmowa wstępna

    2. Rozmowa techniczna

    3. Zadanie rekrutacyjne

    4. Omówienie zadania rekrutacyjnego

    5. Decyzja

    All offersBiałystokJSMid Frontend Developer

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Please be informed that the data controller is BlockyDevs sp. z o.o. You have the right to request access to your person...more

    2.8K - 4.83K USD
    Szczecin
    Fully remote
    HTML
    JavaScript
    CSS

    Frontend Software Engineer

    New
    Just Join IT
    3.81K - 4.32K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    TypeScript
    Next.js
    React

    Remote FullStack Developer

    New
    Montrose Software( Polska) Sp.z.o.o
    2.7K - 4.27K USD
    Wrocław
    Fully remote
    SVN
    AWS
    JavaScript

    Fullstack Developer