• Job offers
  • Starszy Programista FullStack_.NET +React
    New
    JS

    Starszy Programista FullStack_.NET +React

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid
    Bank Millennium

    Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku.

    Company profile

    Tech stack

      C#

      advanced

      Microservices

      advanced

      CSS3

      advanced

      HTML5

      advanced

      MVC

      advanced

      CQRS

      advanced

      .Net

      advanced

      React

      advanced

      SQL

      advanced

      JavaScript

      advanced

    Job description

    Online interview

    Chcesz:

    • Rozwinąć swoje doświadczenie w tworzeniu architektury / programowaniu?
    • Mieć realny wpływ na kształt krytycznych procesów bankowych?
    • Tworzyć niezawodne, skalowalne i bezpieczne rozwiązania dla milionów użytkowników?
    • Odpowiadać za rozwój architektury systemów bankowych i integrację między systemami finansowymi?
    • Wziąć udział w ciekawych, rozpoznawalnych projektach?

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • Rozwijanie systemów bankowości internetowej, systemów backend dla aplikacji mobilnej, systemów kredytowych,
    • Integracje z usługami zewnętrznymi takimi jak Blik, BIK, CEIDG, KRS
    • Projektowanie usług, mikroserwisów, workflow, komunikacji oraz eventów z użyciem .NET
    • Programowanie w architekturze rozproszonej w warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych
    • Dbanie o aktualność, wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań
    • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach swojej wspólnoty technologicznej
    • Wsparcie młodszych stażem programistów
    • Współpraca z Liderami programistów w zakresie omawiania i wdrażania zmian w procesie wytwarzania oprogramowania

    Wymagania:

    • Biegłość w programowaniu obiektowym w języku C# i bardzo dobra znajomość platformy .Net
    • Dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript oraz React
    • Praktyczna znajomość wzorców architektury takich jak Clean/Hexagonal Architecture, CQRS, MVC
    • Znajomość architektury mikroserwisów i komunikacji asynchronicznej
    • Znajomość języka SQL/TSQL i systemu SQL Server
    • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
    • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną i swobodną komunikację

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w projektach komercyjnych dużej skali
    • Doświadczenie z bazami danych NoSQL, brokerem Kafka, OutBox Pattern
    • Doświadczenie z ClickStream, Kibana, ElasticSearch, Grafana
    • Doświadczenie w analizie i rozwiązywaniu zagadnień wydajnościowych
    • Praktyczna znajomość technik identyfikacji wąskich gardeł w oprogramowani oraz technik optymalizacji kodu i zapytań SQL
    • Znajomość technik wytwarzania oprogramowania w modelu „Domain Driven Design”

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju platformy kredytowej dla milionów Klientów Banku w nowoczesnej technologii
    • Realny wpływ i odpowiedzialność za roadmapę ekosystemu technicznego i architekturę rozwiązań
    • Współpracę ze znakomitymi specjalistami
    • Pracę w projektach wymagających myślenia o aspektach bezpieczeństwa
    • Przestrzeń do stałej wymiany wiedzy ze wszystkimi developerami, architektami w Banku
    • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach Umowy o Pracę
    • Model wynagradzania oparty na zastosowaniu 50% KUP z tytułu Praw Autorskich
    • Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty sportowej, biletów do kina, kart prepaid, bonów zakupowych i voucherów
    • Pracę w nowoczesnym biurze w Gdańsku (okolice Starówki) lub w Warszawie (okolice metra Pole Mokotowskie) oraz kawiarnię Green Cafe Nero ze zniżkami dla Pracowników
    • Pracę w systemie hybrydowym

    Check similar offers

    Senior Frontend React Developer

    New
    blau direkt
    4.26K - 5.76K USD
    Fully remote
    JavaScript
    React
    HTML/CSS

    Senior DevOps Eng

    New
    Equiem
    6.76K - 7.51K USD
    Fully remote
    CI/CD
    CDK
    Amazon Web Services

    Senior Frontend Developer (Angular)

    New
    Clurgo Sp. z o.o.
    4.63K - 6.31K USD
    Fully remote
    RxJS
    HTML5
    Angular