• Job offers
  • Architekt Systemów
    New
    Architecture

    Architekt Systemów

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid
    Bank Millennium

    Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku.

    Company profile

    Tech stack

      C#

      advanced

      Java

      advanced

      DDD

      regular

      Azure

      regular

      Redis

      nice to have

      Kubernetes

      Kafka

      Elasticsearch

    Job description

    Online interview

    Zadania:

    • Projektowanie i opiniowanie architektury rozwiązań dla potrzeb biznesowych, w szczególności w chmurze Azure
    • Identyfikowanie potrzeb technologicznych Banku i ich wdrażanie
    • Koordynacja działań w zespołach współpracujących w ramach projektów technologicznych (analitycy, programiści, devops, bezpieczeństwo, infrastruktura)
    • Identyfikacja i udział w inicjatywach zwiększania bezpieczeństwa, wydajności oraz niezawodności rozwiązań
    • Opracowywanie standardów i prowadzenie dokumentacji

    Wymagania:

    • Praktyczna znajomość rozwiązań w chmurze Azure
    • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań korporacyjnych
    • Osiągnięcia w tworzeniu rozwiązań software’owych dla klienta masowego
    • Doświadczenie w programowaniu C# lub Java (autorytet wśród programistów)
    • Rozeznanie w technologiach CNCF (wnikliwa i praktyczna znajomość wybranych z nich)
    • Znajomość wzorców projektowych związanych z mikroserwisami i DDD
    • Zdolności komunikacyjne pozwalające na prezentowanie rozwiązań i argumentację na różnych poziomach decyzyjnych
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
    • Wykształcenie wyższe

    Mile widziane:

    •  Znajomość Kafka, Elastic Search, Redis, Kubernetes, Hashicorp Vault

    Oferujemy:

    • Udział w projektach ukierunkowanych na rozwój bankowości cyfrowej
    • Możliwość projektowania i wdrażania ważnych funkcjonalności bankowych w Azure
    • Wpływ na wybór technologii dla rozwiązań
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu
    • Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty sportowej, biletów do kina, kart prepaid, bonów zakupowych i voucherów
    • Opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
    • Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie (okolice metra Pole Mokotowskie) oraz kawiarnię Green Cafe Nero ze zniżkami dla Pracowników
    • Pracę w systemie hybrydowym

    Check similar offers

    Architekt/-ka Rozwiązań SAP

    New
    Axians IT Poland
    Warszawa
    SAP

    Cloud Infrastructure Tech Lead (AWS)

    New
    Controlant
    7.51K - 10K USD
    Wrocław
    Leadership
    AWS
    IaC

    Senior Cloud Architect (Full - time or freelance work possible)

    New
    Semantive
    6.31K - 10.9K USD
    Fully remote
    AWS
    migration
    Pulumi

    Application Architect

    New
    BCF Software Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Guidewire

    Technical Architect

    New
    OEC
    Fully remote
    GIT/Bitbucket
    JavaScript
    AWS