• Job offers
  • IT Analyst
    New
    Analytics

    IT Analyst

    3 004 - 4 507 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      UML

      regular

      Confluence

      regular

      Jira

      regular

      BPMN

      regular

      Java

    Job description

    Opis projektu:

    Praca przy modernizacji płatności, obejmująca budowę platformy płatniczej opartej na mikroserwisach i rozwiązaniach cloud readiness. Projekt realizowany jest w ramach zespołów SQUAD. Bank tworzy nowy Zespół (Mass Payment), który będzie odpowiedzialny za rozwój obsługi płatności masowych i przeniesienie funkcjonalności z obecnych systemów bankowych.

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa wszystkich typów płatności oraz ich walidacja.
    • Obsługa płatności pojedynczych zgodnie z pain.001.
    • Budowa mechanizmów edycji, weryfikacji i manualnej akceptacji transakcji.
    • Automatyzacja procesów biznesowych.
    • Migracja klientów z istniejącego systemu, przygotowanie raportów i mechanizmów notyfikacyjnych.

    Zakres prac:

    • Analiza systemowa i tworzenie dokumentacji technicznej.
    • Projektowanie rozwiązań, wsparcie zespołu developerskiego.
    • Wdrożenie i testowanie rozwiązań, wsparcie przy migracji i integracji narzędzi.
    • Współpraca z PO, architektami, zespołami QA i SME.
    • Uczestnictwo w spotkaniach SCRUM i praca zgodnie z zasadami Agile.

    Narzędzia:

    • UML, BPMN
    • Visio, Sparx, Draw.io, Miro
    • JIRA, Confluence
    • Mile widziane narzędzia do modelowania, np. C4

    Wymagania:

    • Minimum 4 lata doświadczenia w samodzielnej analizie systemowej.
    • Znajomość interfejsowania aplikacji (REST API, WebServices, SOAP).
    • Praktyczna wiedza w zakresie integracji (Kafka, SOA/IBM MQ).
    • Znajomość podstaw języków programistycznych, preferowana JAVA.
    • Doświadczenie w rozwiązaniach mikroserwisowych i cloud readiness.
    • Znajomość baz danych (Oracle, PostgreSQL) oraz SQL.
    • Doświadczenie w pracy z PO, architektami, zespołami testerskimi.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie programistyczne.
    • Znajomość technologii AVRO.
    • Znajomość standardów ISO w płatnościach, zwłaszcza MX/ISO 20022.

    Miejsce pracy:

    Praca 100% zdalna (raz na 3 miesiące planningi w Warszawie lub Krakowie).

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest B2B.net S.A. z siedzibą w Lidzbarku, ul. Wielki Łęck 81A (dalej jako "admini...more

    Check similar offers

    FinOps

    New
    Link Group
    7.01K - 8.01K USD
    Kraków
    Fully remote
    MS Excel
    Power BI
    Tableau

    Analityk Biznesowo - Systemowy (karty płatnicze)

    New
    Britenet
    5.76K - 7.01K USD
    Fully remote
    UML
    BPMN
    Analiza Biznesowa

    Senior Business Analyst

    New
    Antal Sp. z o.o.
    3.76K - 6.51K USD
    Fully remote
    English
    MS Excel