• Job offers
  • All offersKrakówDataMłodszy Programista ETL
    Młodszy Programista ETL
    Data
    Aplikacje Krytyczne

    2 288 - 3 177 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Remote

    Zakresem działania Spółki jest realizacja projektów teleinformatycznych wspierających Ministerstwo Finansów.

    Company profile

    Tech stack

      PL/SQL

      regular

      SQL

      regular

      ETL

      junior

      Oracle

      junior

      SSIS

      junior

    Job description

    Online interview

    Jesteśmy Spółką Skarbu Państwa, która od 2016 r. aktywnie wspiera transformację cyfrową kraju. Projektujemy i tworzymy szyte na miarę rozwiązania IT, które usprawniają codzienną pracę urzędników i obywateli. Realizujemy projekty informatyczne z zakresu administracji skarbowej. Współpracujemy z Resortem Finansów oraz Krajową Administracją Skarbową.

    ETAPY REKRUTACJI:

    1. Weryfikacja CV,
    2. Spotkanie online z Kierownikiem Zespołu/Liderem i Rekruterem - porozmawiamy o Twoim dotychczasowym doświadczeniu, narzędziach i technologiach, z których korzystasz w codziennej pracy,
    3. Decyzja po spotkaniu - dostaniesz informację zwrotną niezależnie od naszej decyzji.

    TWOJE ZADANIA:

    • Projektowanie aplikacji we framework Oracle APEX
    • Tworzenie, rozwój i optymalizacja procesów ETL (MS SSIS lub PDI)
    • Projektowanie, tworzenie i rozwój hurtowni danych
    • Techniczne wsparcie testów w obszarze testów jednostkowych, integracyjnych oraz UAT
    • Obsługa incydentów związanych z przetwarzaniem danych

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Matematyka, Fizyka, Informatyka lub pokrewne
    • Minimum 1 roczne doświadczenie w obszarze programowania w języku SQL
    • Znajomość technologii Oracle APEX
    • Praktyczna znajomość projektowania oraz implementacji procesów ETL w oparciu o SQL Server Integration Services (SSIS)
    • Znajomość i doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle
    • Umiejętność programowania w języku PL/SQL na poziomie średnio-zaawansowanym
    • Praktyczna znajomość budowania złożonych, wydajnych zapytań SQL
    • Znajomość metod projektowania hurtowni danych i data martów analitycznych
    • Umiejętność analizy wymagań

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Swobodną atmosferę – nie mamy dress code i wszyscy mówimy sobie po imieniu
    • Udział w innowacyjnych projektach wraz z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyć się od Ciebie
    • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia
    • Twój czas jest dla Ciebie cenny? Dla nas również- zapewniamy elastyczny home office oraz ruchome godziny pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Koszty autorskie w rozliczeniu
    • Dzień wolny w dniu urodzin
    • Zadbaj o swoją kondycję fizyczną – my dofinansujemy Twój karnet sportowy
    • Myślimy o Twojej przyszłości – otrzymasz maksymalną dopłatę PPK
    • Biuro w centrum Warszawy – 100 m do stacji kolejowej WKD SKM KM blisko stacji metra
    • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na parkingu dla rowerów, możesz też skorzystać z prysznica
    • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek
    • Pies w biurze? Zapraszamy!
    All offersKrakówDataMłodszy Programista ETL

    Check similar offers

    Senior Data Engineer

    New
    BlueCloud
    Warszawa
    Azure
    Python
    AWS

    Senior Data Engineer/ Data Platform Architect

    New
    BlueSoft
    Undisclosed Salary
    Lublin
    Fully remote
    Polish
    ETL
    T-SQL

    Senior Data Analyst - Data&AI

    New
    Allegro
    Warszawa
    English
    Data
    Analytical Thinking