• Job offers
  • Technical Engineering Leader (Python)
    New
    Python

    Technical Engineering Leader (Python)

    Poznań
    5 028 - 7 542 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    C-level
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Python

      master

      Java

      nice to have

      Cloud

    Opis Stanowiska: Szukamy dynamicznej osoby na stanowisko Lidera Zespołu Inżynierii Infrastruktury Monetyzacji.

    Będziesz odpowiedzialny za kierowanie zespołem inżynieryjnym w Polsce, współpracując z kluczowymi interesariuszami oraz zapewniając wysoki standard operacyjny systemów. Jeśli lubisz prowadzić od przodu, angażować się technicznie i wprowadzać ciągłe usprawnienia operacyjne, to ta rola jest dla Ciebie!

    Zakres Obowiązków:

    • Kierowanie zespołem inżynierskim ds. Infrastruktury Monetyzacji w Polsce, raportowanie do Platform Engineering VP.
    • Praca "hands-on": zapewnianie technicznego wsparcia i kierunku dla zespołu, uczestnictwo w projektowaniu systemów oraz przeglądach kodu.
    • Zapewnienie wysokiej jakości działania systemów oraz promowanie kultury odpowiedzialności i ciągłego doskonalenia operacyjnego.
    • Współpraca z kluczowymi interesariuszami, takimi jak zespoły Finansów, Zarządzania Produktem oraz Inżynierii, w celu implementacji kompleksowych przypadków użycia i zapewnienia wysokiej jakości usług.
    • Udzielanie kontekstu biznesowego oraz wsparcie operacyjne dla wszystkich członków zespołu, tworzenie procesów dostosowanych do specyfiki zespołu.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami inżynieryjnymi w firmach oferujących produkty SaaS (doświadczenie jako Lider Techniczny lub Lider Zespołu jest wystarczające).
    • Praktyczna znajomość projektowania systemów i możliwość aktywnego wkładu w ich rozwój. Przeszłość jako pełnoetatowy inżynier full-stack lub architekt z udokumentowanymi osiągnięciami w zakresie wprowadzania szeroko przyjętych rozwiązań.
    • Znajomość języka Python (obowiązkowo) oraz Java (mile widziane).
    • Znajomość platform chmurowych (GCP, Azure lub AWS) oraz koncepcji infrastruktury jako kodu będzie dużym atutem.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
    • Udziały w firmie w zależności od stanowiska i poziomu.
    • MyBenefit: możliwość wyboru karty MultiSport lub comiesięcznych kart podarunkowych.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Zajęcia języka angielskiego w firmie.
    • Praca hybrydowa z Poznania

    Prześlij swoją aplikację i dołącz do zespołu !

    Sprawdź inne ciekawe oferty pracy na: https://antal.pl/dla-kandydata

    Check similar offers

    Python Developer

    New
    BCF Software Sp. z o.o.
    3.22K - 5.03K USD
    Poznań
    Python
    React
    Amazon AWS

    Software Engineer (AWS/Back-End)

    New
    Adtran Networks sp. z o.o.
    3.52K - 4.27K USD
    Gdynia
    pytest
    Software Development
    Python

    Programista/-ka Python

    New
    Axians IT Poland
    Fully remote
    SQL
    Apache Hadoop
    Apache

    Python Developer (with ERP systems)