• Job offers
  • Młodszy programista .Net (C#)
    New
    Net

    Młodszy programista .Net (C#)

    Bydgoszcz
    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      .NET Core

      regular

      .NET C#

      regular

      .Net Framework

    Nasza firma działa w sektorze usług IT, specjalizując się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Cenimy innowacyjność, profesjonalizm oraz dążenie do doskonałości. Nasza kultura organizacyjna opiera się na wzajemnym szacunku, współpracy i ciągłym rozwoju. Dążymy do tworzenia profesjonalnego środowiska pracy, które sprzyja kreatywności i umożliwia pracownikom realizację ich pełnego potencjału.

    Zadania

    • Rozwijanie oraz wdrażanie rozwiązań informatycznych z użyciem technologii .NET i C#
    • Tworzenie i utrzymanie aplikacji zarówno desktopowych, jak i webowych, bazujących na frameworkach takich jak WPF oraz ASP.NET Core.
    • Współpraca z zespołem specjalistów, angażując się w projektowanie i implementację nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem technologii takich jak Vue (SPA)
    • Gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności, a także aktywnie uczestniczyć w procesie doskonalenia produktów

    Wymagania

    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku .NET /C# Developera
    • Praktyczna znajomość WPF lub/i ASP.NET Core
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, ciekawość świata i chęć rozwoju
    • Otwartość na ludzi oraz łatwość nawiązywania kontaktów
    • Znajomość GIT
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji Web i SPA
    • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych, serwisami komunikacyjnymi i środowiskiem Docker

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Nastawienie na długofalową współpracę
    • Elastyczny czas pracy
    • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej po okresie wdrożenia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz poznawania nowych technologii

    Zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza aplikacyjnego.

    Check similar offers

    Senior Full Stack Engineer

    New
    Clarksons
    5.51K - 6.76K USD
    Rzeszów
    Fully remote
    .NET C#
    MS Azure
    T-SQL

    Junior FullStack .Net Developer

    New
    Primaris
    2.5K - 3.76K USD
    Fully remote
    Angular 2+
    SQL
    jQuery

    Specjalista programista L2 (C# developer)

    New
    Arcelor Mittal Poland
    Undisclosed Salary
    Dąbrowa Górnicza
    gRPC
    Unit Testing