• Job offers

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Data

      regular

      Data modeling

      regular

      Databases

      regular

      Databricks

      regular

      Azure

      regular

      Azure Services

      regular

      Python

      regular

      PySpark

    Job description

    Kto poszukuje:

    Lider w sektorze usług IT z pasją wdrażania nowoczesnych technologii i rozwiązań AI. Firma z kulturą opierającą się na wartościach takich jak innowacyjność, współpraca i ciągły rozwój. Ceni sobie otwartość na nowe wyzwania i chęć dzielenia się wiedzą.

    Zadania:

    Poszukujemy doświadczonego Data Engineer, który dołączy do zespołu i pomoże zintegrować rozwiązania AI z aplikacjami. Jako Data Engineer będziesz odpowiadać za wspieranie użytkowników wewnętrznych i procesów poprzez rozwiązywanie problemów związanych z utrzymaniem oraz jakością danych. Twoim zadaniem będzie zapewnienie efektywnego działania systemów organizacji.

    Wymagania:

    • 4-5 lat doświadczenia w inżynierii danych
    • Dobra znajomość platformy Azure Cloud Service
    • Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych i hurtowniami danych
    • Znajomość Databricks np.: Delta Tables, DLT, Unity Catalog itp.
    • Dobra znajomość usług Azure
    • Znajomość praktyczna Python i PySpark
    • Znajomość nowoczesnych koncepcji modelowania i projektowania danych
    • Umiejętność projektowania uproszczonej architektury rozwiązań E2E w Azure
    • Znajomość mechanizmów uwierzytelniania w Azure
    • Umiejętność korzystania z kontroli wersji (Git) z Azure DevOps
    • Praktyczne doświadczenie z podstawami generatywnych AI, wzorcem RAG, inżynierią promptów
    • Znajomość praktyk ML (wersjonowanie modeli, integracja i wdrożenie (CI/CD)) dla rozwiązań AI
    • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku z użyciem języka angielskiego
    • Umiejętność pracy zespołowej - podejście do dzielenia się i współpracy
    • Odpowiedzialność za swoją pracę

    Co oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie w przedziale rynkowym
    • Pracę w firmie o światowej marce
    • Atrakcyjny pakiet benefitów
    • Możliwości rozwoju i awansu w ramach firmy
    • Szkolenia i wsparcie w rozwijaniu kompetencji
    • Praca w angażującym środowisku wysokiej klasy specjalistów
    • Możliwość pracy hybrydowej (1/2 razy w Wrocławiu)
    • Zatrudnienie na kontrakt 12 miesięcy +

    Check similar offers

    Data Scientist

    New
    InPost
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    Fully remote
    Machine Learning
    Relational Databases
    Databricks

    Middle Data Engineer

    New
    N-iX
    4K - 4.34K USD
    Wrocław
    Fully remote
    PySpark
    Python
    SQL

    Azure Data Engineer

    New
    C&F S.A.
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    Fully remote