• Job offers
  • Specjalista_ka ds. cyberbezpieczeństwa
    New
    Security

    Specjalista_ka ds. cyberbezpieczeństwa

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      cyberbezpieczeństwo

      regular

      Microsoft Office

      regular

      Windows

      regular

      Office365

      regular

      Linux

      regular

      English

    Job description

    offer-banner

    ALAB laboratoria Sp. z o.o.  to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 800 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3500 różnych badań.

    W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej

    Opis stanowiska:

    • bieżąca identyfikacja podatności i zagrożeń dotyczących: urządzeń sieciowych, systemów operacyjnych (m.in. Windows, Linux), aplikacji biurowych (m.in. Microsoft Office, Office365), innych elementów które mają wpływ na cyberbezpieczeństwo
    • wykrywanie i obsługa incydentów naruszenia cyberbezpieczeństwa oraz opracowywanie dokumentacji z tym związanej
    • ocena poziomu bezpieczeństwa, w aspekcie technicznym, ale też prawnym
    • planowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa w kooperacji z Pionem IT lub innymi obszarami organizacji
    • cykliczne prowadzenie lub koordynowanie testów bezpieczeństwa m.in. dla środowisk informatycznych oraz aplikacji, w tym aplikacji web’owych
    • bieżące wsparcie pracowników w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz szerzenie dobrych praktyk w tym zakresie
    • bieżące raportowanie prowadzonych projektów
    • partycypacja w procesie budżetowania

    Wymagania:

    • wiedza dotycząca cyberbezpieczeństwa oraz narzędzi do zarządzania incydentami
    • umiejętność szybkiej priorytetyzacji spraw i wyszukiwania informacji
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
    • wysoka komunikatywność
    • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji

    Mile widziane:

    • posiadanie certyfikatów z obszaru security
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub pokrewne)

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę pełną wyzwań w inspirującym i zgranym zespole profesjonalistów
    • duży stopień samodzielności i odpowiedzialności
    • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
    • dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego
    • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej
    • pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin

    Check similar offers

    Senior Security Engineer

    New
    Future Processing
    5.24K - 8.19K USD
    Fully remote
    IT Security
    penetration testing
    Cybersecurity

    SOC L1 Analyst

    New
    Apius Technologies S.A.
    1.49K - 1.99K USD
    Warszawa
    Networks
    Linux

    Cybersecurity Senior Consultant (Senior SIEM Administrator)

    New
    EY GDS Poland
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    SIEM
    NIST
    SOAR

    Cybersecurity DLP Policy Engineering