All offersWarszawaSecuritySys ops / admin
Security
Rockon

Rockon
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
B2B
Operating mode
Remote

Tech stack

    Linux
    advanced
    Shell / Bash
    advanced
    NGINX
    advanced
    Redis
    advanced
    virtualization and containers
    regular
    LAN/WAN

Job description

Rockon?

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą ale z bardzo doświadczoną załogą. Każdy wnosi od siebie różne elementy codzienności i dzieli się wiedzą.

Serwisy internetowe, rozwiązania b2b, b2c, platformy, narzędzie wewnętrzne wspierające procesy w większych firmach – to tematyka, która jest nam bliska i z którą stykamy się codziennie. Przyświeca nam idea 'no office'. Nie mamy fizyczne biura, korzystamy z narzędzi do komunikacji i zarządzania projektami dzięki, którym fizyczna obecność nie jest wymagana. Spotykamy się za to w miarę często na 'intensywne' integracje.

Pracujemy przy projektach długofalowych i tych mniejszych.
Nasi klienci to agencje reklamowe i interaktywne jak również klienci realizujący projekty bezpośrednio naszą firmą.
Współpracujemy również z klientami z zagranicy, co daje możliwość poszerzenia horyzontów i stwarza możliwość poznania wielu rynków i branż nie tylko w Polsce.

GŁÓWNE ZADANIA

  • tworzenie / modyfikacja infrastruktury serwerowej ( VPS, Cloud, Dedicated )
  • monitoring i administracja serwerów, aktualizacje, dbanie o bezpieczeństwo
  • wsparcie techniczne / obsługa sieciowa
  • administracja i zarządzanie sprzętem firmowym
  • rozwój oferty hostingowej
  • wsparcie programistów przy tworzeniu rozwiązań dla klientów
  • monitorowanie dostępu do danych
  • testy wydajnościowe i bezpieczeństwa

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (talent przemawia do nas bardziej niż lata doświadczenia!)
  • bardzo dobra znajomość linux / shell / bash / apache / nginx / mysql / php / redis / memchace - konfiguracja, optymalizacja
  • umiejętności związane z tworzeniem i zarządzaniem wirtualizacją na serwerach dedykowanych
  • umiejętność zarządzania serwerami typu VPS
  • znajomość jednej z wymienionych chmur ( Google Cloud, AWS, Azure )
  • znajomość sieci LAN / WAN - umiejetność konfiguracji, zarządzania
  • mile widziane doświadczenie z elasticsearch od strony konfiguracji
  • rozumienie procesu tworzenia rozwiązań web’owych
  • świetna komunikacja w pracy w teamie

OFERUJEMY

  • małą firmę z przyjazną atmosferą
  • międzynarodowe projekty
  • zdrowy balans między pracą a czasem prywatnym – elastyczne godziny pracy
  • dużo nauki nowych rzeczy oraz możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem
  • benefity