All offersKatowiceTestingTester Oprogramowania
Tester Oprogramowania
Testing
Relyon Recruitment

Katowice
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    various types of software testing
    advanced
    Test Automation
    regular
    English
    regular
    programming languages
    junior

Job description

OPIS STANOWISKA

  • Planowanie, tworzenie scenariuszy testowych i wykonywanie różnego typu testów oprogramowania – udział automatyzacji i poszczególnych rodzajów testowania uzależniony jest od projektu;
  • dostępne są również projekty oparte o testowanie manualno-funkcjonalne;
  • rekrutacja dla takich obszarów jak konsulting, produkcja, R&D, finanse;
  • w większości dostępnych projektów głównie zadania automatyzacji procesu testowego  z wykorzystaniem języków programowania (C#, Java, C++, Python, Powershell) i/lub narzędzi (przykładowo Selenium, TestComplete);
  • udział w tworzeniu nowych automatyzacji, jak i utrzymanie istniejących (blisko obszaru DevOps, CI/CD);
  • projekty dotyczą systemów webowych, desktopowych lub wbudowanych (RTOS, Windows, Android).

OCZEKIWANIA

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w testowania oprogramowania (preferowana automatyzacja testów);
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji desktopowych, webowych i/lub wbudowanych;
  • znajomość dowolnego języka programowania z zakresu: C#, Java, C++, Python, Powershell;
  • znajomość dowolnych narzędzi i framewroków powiązanych z procesem testowania (np. Selenium, TestComplete, Jenkins, TFS, TestCafe, JMeter, Protractor….);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (międzynarodowe środowisko pracy);

Mile widziane:

  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze testowania oprogramowania;
  • certyfikacja ISTQB;
  • dobra znajomość środowiska aplikacji embedded i systemów RTOS;
  • praktyczna znajomość procesów Continuous Integration i Continuous Delivery;
  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile.

 OFERUJEMY

  • Doradztwo (stawki, specyfika rynku IT i jego możliwości) oraz dobór opcji zawodowej zgodnie z Twoim doświadczeniem i preferencjami;
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B (bezpośrednio lub na zasadach outsourcingu – zależnie preferencji i projektu);
  • widełki zależnie od doświadczenia i projektu, do 15 000 PLN brutto lub 100 zł/h+VAT;
  • dedykowane szkolenia i rozwój kompetencji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami;
  • rozbudowany pakiet socjalny i wsparcie relokacji (u wybranych klientów);
  • elastyczne godziny pracy;
  • praca stacjonarna w wybranej lokalizacji (Katowice, Kraków, Warszawa).