All offersWrocławTestingTester Oprogramowania
Testing
Relyon Recruitment

Wrocław
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    Functional Testing
    advanced
    ISTQB Foundation
    advanced
    Manual Testing
    junior
    R/Python or similar
    junior
    Python
    junior
    C / C++
    nice to have
    Linux/Bash

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą przy kompleksowych testach oprogramowania, od hardware do software, z wykorzystaniem różnego typu narzędzi i frameworków automatyzujących proces testowy (stworzone głównie na językach Python, nieliczne C/C++). Ciekawa branża, spokojna i poukładana praca w dziale R&D międzynarodowej firmy, umożliwiająca naukę i pracę z najnowocześniejszymi rozwiązaniami na rynku z obszaru multimediów.

LOKALIZACJA: Wrocław, okolice centrum; niewielki oddział R&D międzynarodowej firmy technologicznej

BRANŻA: nowe technologie (AI, sztuczne sieci neuronowe, grafika/video)

FORMA WSPÓŁPRACY: Umowa o pracę (z PKUP), do około 8000 PLN brutto - zależnie od doświadczenia zawodowego(!)

ZADANIA: 90% planowanie, monitorowanie, przetwarzanie, kolejkowanie i uruchamianie testów automatycznych, 10% skrypty Python (modyfikacja funkcjonalności narzędzi, wyszukiwanie potrzebnych informacji) i czytanie kodu Python/C++/C

WYMAGANIA: przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe w testowania oprogramowania różnymi metodami i narzędziami (pref. 2-4), bardzo dobra znajomość procesu testowego (mile widziane certyfikacje), dobra znajomość języka angielskiego (rozmowa rekrutacyjna w języku angielskim).

Jeśli wstępnie jesteś zainteresowany/zainteresowana, proszę o podesłanie CV. Porozmawiamy telefonicznie i ustalimy, czy to rzeczywiście odpowiednia opcja.