All offersWrocławJavaProjektant - Programista Java (web)
Java
Relyon Recruitment

Wrocław
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    Java
    advanced
    SQL
    regular
    Spring
    regular
    Amazon Web Services
    nice to have
    hybris
    JavaScript

Job description

JEŚLI:
  • lubisz tworzyć dobrej jakości kod
  • wiesz, że dobra współpraca w zespole jest kluczem do stworzenia efektywnych rozwiązań
  • masz już solidne doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem rozwiązań Java oraz technologii bazodanowych..
  •  ...to porozmawiajmy, jak zmienić Twoją sytuację i znaleźć satysfakcjonujące miejsce pracy.

OPIS STANOWISKA:
  • Udział w projektowaniu i implementacji nowoczesnych rozwiązań programistycznych, dla klientów z różnych branż docelowych (finanse, konsulting, automotive, logistyka, ecommerce);
  • nowe projekty lub ze znaczną przewagą tworzenia nowego kodu;
  • wykorzystanie nowoczesnych, zwinnych metodyk;
  • współpraca w zespole międzynarodowym;
  • możliwość rozwoju nie tylko wiedzy i kompetencji programistycznych, ale również biznesowych.

WYMAGANIA:
  • Ukończonych studiów inżynierskich lub magisterskich na kierunkach Informatyka, Matematyka lub podobnych;
  • przynajmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze tworzenia oprogramowania aplikacji webowych Java;
  • dobra znajomość popularnych frameworków Java (pref. Spring i Hibernate) i technologii webowych (np. Webservices, Servlets);
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (pref. Oracle, SQL Server);
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego.

MILE WIDZIANE:
  • Praktyczna znajomość tworzenia rozwiązań chmurowych (pref. AWS, Azure);
  • umiejętności i doświadczenie w pracy full-stack (JavaScript, Angular/React, jQuery, etc.);
  • wieloletnie (5+, 10+) doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania.

OFERUJEMY:
  • Doradztwo (stawki, specyfika rynku IT i jego możliwości) oraz dobór opcji zawodowejzgodnie z Twoi doświadczeniem i preferencjami;
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B (bezpośrednio lub na zasadach outsourcingu – zależnie od Twoich preferencji);
  • widełki zależnie od doświadczenia i projektu, do 16 000 PLN brutto lub 130 zł/h+VAT;
  • dedykowane szkolenia i rozwój kompetencji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami;
  • rozbudowany pakiet socjalny i wsparcie relokacji (u wybranych klientów);
  • elastyczne godziny pracy, w tym częściowa praca zdalna (np. 1-2x/tyg)
  • praca stacjonarna w wybranej lokalizacji (Wrocław, Gdańsk, Warszawa).

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana dalszą rozmową o tej ofercie, lub poznaniem innych, podobnych możliwości , skontaktuj się ze mną, wysyłając swoje CV.