All offersWrocławNetProjektant - Programista C#/.NET

Wrocław
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    C#
    advanced
    .Net Framework
    advanced
    T-SQL
    regular
    WPF
    nice to have
    WCF
    ASP.NET MVC
    Microsoft Azure Cloud
    JavaScript

Job description

JEŚLI:
  • lubisz tworzyć dobrej jakości kod
  • wiesz, że dobra współpraca w zespole jest kluczem do stworzenia efektywnych rozwiązań
  • masz już solidne doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem rozwiązań C#/.NET oraz technologii bazodanowych (T-SQL, noSQL, cloud)
  •  ...to porozmawiajmy, jak zmienić Twoją sytuację i znaleźć satysfakcjonujące miejsce pracy.

OPIS STANOWISKA:
  • Udział w projektowaniu i implementacji nowoczesnych rozwiązań IT, dla klientów z różnych branż docelowych (finanse, konsulting, automotive, logistyka, ecommerce);
  • nowe projekty lub ze znaczną przewagą tworzenia nowego kodu;
  • wykorzystanie nowoczesnych, zwinnych metodyk;
  • współpraca w zespole międzynarodowym;
  • możliwość rozwoju nie tylko wiedzy i kompetencji programistycznych, ale również biznesowych.

WYMAGANIA:
  • Ukończonych studiów inżynierskich lub magisterskich na kierunkach Informatyka, Matematyka lub podobnych;
  • przynajmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze tworzenia oprogramowania aplikacji C#/.NET (mile widziane aplikacje webowe);
  • dobra znajomość popularnych frameworków i narzędzi (np. WPF, WCF, ASP.NET i inne);
  • podstawowa znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (pref. SQL Server);
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego.

MILE WIDZIANE:
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu rozwiązaniami chmurowymi (pref. Azure, AWS)
  • Znajomość rozwiązań frontendowych do pracy full-stack (JavaScript, Angular, ASP.Net MVC, Web API, etc.);
  • wieloletnie (5+, 10+) doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania;
  • dobra znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY:
  • Doradztwo (stawki, specyfika rynku IT i jego możliwości) oraz dobór opcji zawodowejzgodnie z Twoi doświadczeniem i preferencjami;
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B (bezpośrednio lub na zasadach outsourcingu – do wyboru);
  • widełki zależnie od doświadczenia i projektu, do około 15 000 PLN brutto lub 120 zł/h+VAT;
  • dedykowane szkolenia i rozwój kompetencji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami;
  • rozbudowany pakiet socjalny i wsparcie relokacji (u wybranych klientów);
  • elastyczne godziny pracy i "ludzkie podejście" z możliwością dni pracy zdalnej (np. 1-2x/tyg);
  • praca stacjonarna w wybranej lokalizacji (Wrocław, Gdańsk, Warszawa).

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana dalszą rozmową o tej ofercie, lub poznaniem innych, podobnych możliwości , skontaktuj się ze mną, wysyłając swoje CV.