All offersWrocławOtherProjektant Hardware - układy FPGA/ASIC
Projektant Hardware - układy FPGA/ASIC
Other
Relyon Recruitment

Wrocław
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    English
    advanced
    VHDL i/lub Verilog
    regular
    digital design verification
    regular
    OVM / UVM methodology

Interesują Cię nowe technologie, wykorzystywane dla "lepszego jutra" ?
Masz doświadczenie i chciałbyś/chciałabyś rozwijać się przy projektowaniu układów FPGA z wykorzystaniem VHDL/Verilog?
Chciałbyś/chciałabyś mieć możliwość pracy przy projektach R&D realizowanych w niewielkich, międzynarodowych zespołach ?

Jeśli tak, to aplikuj, żebyśmy mogli porozmawiać o szczegółach naszych aktualnych ofert w obszarze Projektanta Hardware (FPGA/VHDL).

OPIS STANOWISKA

  • Planowanie, projektowanie, budowanie i weryfikacja układów FPGA biorących udział w przetwarzaniu audio/video oraz przesyłania sygnałów w sieciach bezprzewodowych i przewodowych;
  • praca w niewielkim oddziale R&D firmy specjalizującej się w nowoczesnych rozwiązaniach wykorzystywanych w milionach urządzeń na całym świecie – od telefonów komórkowych, poprzez tablety i PC, kończąc na autonomicznych samochodach;
  • niewielki zespół międzynarodowy – w sumie poniżej 10 osób – umożliwia dobrą komunikację wewnętrzną i efektywną pracą nad realizacją projektów;
  • prawdziwe projekty R&D – będziesz brał/brała udział w tworzeniu podstaw nowych na rynku rozwiązań IT.

OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu układów FPGA/ASIC z wykorzystaniem VHDL i/lub Verilog;
  • praktyczna znajomość metodologii OVM / UVM ;
  • dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca komunikację zespołową);
  • mile widziane: doświadczenie w podobnej branży: przetwarzanie audio/video, systemy LAN/WLAN/IP i inne związane z komunikacją w systemach bezprzewodowych

OFERUJEMY

  • Doradztwo (stawki, specyfika rynku IT i jego możliwości) oraz dobór opcji zawodowej zgodnie z Twoi doświadczeniem i preferencjami (mamy różne oferty, zawsze warto porozmawiać);
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą (do około 12 000 PLN brutto) z możliwością PKUP (zależy od docelowego projektu);
  • pracę przy projektach nowoczesnych rozwiązań IT w komfortowych warunkach: nowoczesne biuro, dogodna lokalizacja, nastawienie na jakość rozwiązań;
  • stabilne środowisko pracy z możliwością elastycznych godzin i „ludzkim” podejściem do codziennej współpracy.