All offersWrocławJSProgramista JavaScript (frontend)
Programista JavaScript (frontend)
JS
Relyon Recruitment

Wrocław
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
B2B
Operating mode
Office

Tech stack

    JavaScript
    regular
    Angular/Vue/Backbone/Ember (dowolny)
    regular
    HTML5 / CSS3
    junior
    ReactJS
    nice to have

Masz dość braku wpływu na projekt i rozwiązania? Chciałbyś/chciałabyś pracować w środowisku wspierającym Twoje pomysły i rozwijającym umiejętności nie tylko programistyczne, ale również biznesowe? Lubisz czuć się częścią zespołu, który tworzy rozwiązania mające znaczenie, a nie tylko kolejne linijki kodu na potrzeby dokumentacji?

Jeśli TAK, to mamy dla Ciebie świetną propozycję zawodową w obszarze programowania frontendowego, w nowoczesnym centrum rozwoju oprogramowania jednej z wiodących marek z obszaru ecommerce.

OPIS STANOWISKA
  • rozwijanie u podstaw jednego z głównych produktów Klienta (kilka różnych), z różnym podziałem zadań i odpowiedzialności, zależnie od docelowego działu;
  • tworzenie nowego kodu nie tylko zgodnie ze specyfikacją, ale również wdrażanie pomysłów wykreowanych przez zespół (łącznie z wyborem komponentów architektury aplikacji, w ten sposób firma np. przeszła z Angular na React);
  • samoorganizujące się zespoły pozwolą pracować Ci w roli i zadaniach, w których czujesz się najlepiej (projektowanie, implementacja, programowanie, zadania z obszaru metodologii projektowej i inne);
  • ciągła, aktywna konfrontacja z aktualnymi trendami rynkowymi, pozwala pracować w nowoczesnym stosie technologicznym i mieć wpływ na zmiany w tym zakresie;
  • możliwość nauczenia się frameworka React, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś/nie miałaś z nim doczynienia!

OCZEKUJEMY
  • przynajmniej rocznego doświadczenia zawodowego w obszarze programowania rozwiązań frontendowych z wykorzystaniem dowolnego frameworka JavaScript;
  • zrozumienia podstaw związanych z backendem aplikacji;
  • zainteresowania nauką/pracą z frameworkiem React i/lub Angular
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2);

MILE WIDZIANE:
  • wieloletnie, różnorodne doświadczenie zawodowe w rozwijaniu frontendu aplikacyjnego
  • dobra, praktyczna znajomość frameworka React

OFERUJEMY
  • Doradztwo (stawki, specyfika rynku IT i jego możliwości) oraz dobór opcji zawodowej zgodnie z Twoi doświadczeniem i preferencjami (mamy różne oferty, stąd mnogość wymagań!);
  • bezpośrednią współpracę z jednym z naszych klientów na podstawie umowy B2B  (do ok. 18 000 PLN+VAT - zależnie od projektu i doświadczenia);
  • komfortowe warunki pracy: nowoczesne biuro z podziałem na strefy pracy, relaksu i rozrywki, bogaty pakiet benefitów, ciekawe wydarzenia i akcje dla pracowników, nastawienie na jakość rozwiązań ;
  • realną możliwość wdrażania i testowania własnych pomysłów;
  • stabilne ale dynamiczne środowisko pracy z możliwością elastycznych godzin, i „ludzkim” podejściem do codziennej współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana dalszą rozmową o tej ofercie, lub poznaniem innych, podobnych możliwości , skontaktuj się z nami wysyłając swoje CV poprzez "Aplikuj".