All offersWrocławCProgramista C/C++ - R&D/grafika 3D
Programista C/C++ - R&D/grafika 3D
C
Relyon Recruitment

Wrocław
Type of work
Undetermined
Experience
Senior
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    C++
    advanced
    computer architecture
    advanced
    C
    regular
    Python / Bash
    junior
    System-C
    nice to have

  • Jesteś zainteresowany/a budowaniem oprogramowania blisko hardware'u, ale mikrokontrolery to niekoniecznie Twój "temat" ?
  • Interesują Cię nowe technologie, wykorzystywane dla "lepszego jutra" ?
  • Chciałbyś/chciałabyś mieć możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym zespole, przy projektach R&D realizowanych w niewielkich zespołach ?

Jeśli tak, to aplikuj, żebyśmy mogli porozmawiać o szczegółach naszych aktualnych ofert w obszarze C/C++.

Obecnie poszukujemy osób rozważających zmianę pracy w obszarze aplikacji C++, ale zainteresowanych pozostaniem blisko rozwiązań hardware’owych. Tematem projektu jest aplikacja symulatora związanego z przetwarzaniem grafiki 3D przez komponenty komputera PC i urządzenia mobilnego. Praca u podstaw rozwiązań wykorzystywanych później m.in. w autonomicznych samochodach i milionach urządzeń mobilnych na świecie.

  • LOKALIZACJA: Wrocław, okolice centrum
  • BRANŻA: nowe technologie (AI, sztuczne sieci neuronowe, grafika/video)
  • FORMA WSPÓŁPRACY: Umowa o pracę, do 14 000 PLN brutto (z PKUP), zależnie od zbieżności doświadczenia
  • ZADANIA: projektowanie i programowanie rozwiązań dopasowujących komponenty i polepszające właściwości przetwarzania grafiki, głównie w urządzeniach mobilnych; projekt R&D, tworzenie nowych rozwiązań
  • WYMAGANIA: przynajmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania embedded, C++/C, dobra znajomość architektury komputera i optymalizacji działań rozwiązań dla hardware, mile widziane doświadczenia w projektach związanych z komponentami audio/video na platformę Linux/Android