All offersWrocławOtherMłodszy Analityk-Modeler procesów ryzyka
Młodszy Analityk-Modeler procesów ryzyka
Other
Relyon Recruitment

Wrocław
Type of work
Undetermined
Experience
Junior
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    English
    advanced
    advanced mathematical analysis skills
    advanced
    probability theory
    regular
    general basic programming skills
    junior

Procesy stochastyczne i ruchy Browna nie są dla Ciebie ciemną materią?
Rozwój zawodowy z wykorzystaniem zaawansowanej analizy matematycznej oraz programowania obiektowego brzmią, jak właśnie opcja dla Ciebie?
Chciałbyś/chciałabyś poznać mechanizmy rządzące giełdą, rynkiem walutowym, kredytowym i inwestycyjnym?

Jeśli zgadzasz się z powyższymi, aplikuj i porozmawiajmy o ofercie zawodowej spełniającej te kryteria :)

OPIS STANOWISKA

  • Rekrutacja do procesu umożliwiającego naukę i nabranie kompetencji zawodowych związanych z modelowaniem procesów w obszarze derywatyw;
  • Dla osób doświadczonych na podobnym stanowisku, krótkie wdrożenie w obowiązku w ramach Programu i później samodzielna praca na wybranej linii biznesowej;
  • Praca projektowa, wymagająca zaawansowanej analizy i ulepszania aktualnych modeli i rozwiązań;
  • Dostęp do różnych linii biznesowych i doświadczonych członków zespołu, celem efektywnego wdrożenia (zależnie od zaawansowanie – między pół roku a 3 lata do momentu przejęcia pełnej odpowiedzialności za powierzony projekt);
  • Szansa zawodowa dla osób o dobrej znajomości zaawansowanej matematyki i analizy, w połączeniu z podstawami programowania (dowolny język, ale preferowane obiektowe);
  • Współpraca w globalnym zespole, w bezpośrednim kontakcie z traderami;
  • Bezpośredni dostęp do pełnej bazy kodu i aktualnych rozwiązań.

OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach związanych z zaawansowaną analizą matematyczną np. Matematyka, Fizyka, Astronomia, Inżynieria (mile widziany poziom doktorancki);
  • Zainteresowanie analizą procesów i modelowaniu w dowolnym obszarze i zakresie, np. w obszarze statystycznym
  • Praktyczne umiejętności programowania, związane z implementacją zaprojektowanych ulepszeń modeli (preferowane języki obiektowe).
  • Dobra znajomość języka angielskiego (współpraca w międzynarodowym zespole)

Mile widziane:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w obszarze derywatyw
  • studia na poziomie doktoranckim, na kierunku związanym z zaawansowaną analizą i wyższą matematyka

OFERUJEMY

  • Doradztwo (stawki, specyfika rynku IT i jego możliwości) oraz dobór opcji zawodowej zgodnie z Twoi doświadczeniem i preferencjami;
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę  (bezpośrednio z klientem);
  • widełki zależnie od doświadczenia i projektu, są szerokie – dogadamy się;
  • dedykowane szkolenia i rozwój kompetencji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami;
  • rozbudowany pakiet socjalny i finansowe wsparcie relokacji;
  • elastyczne godziny pracy
  • praca stacjonarna we Wrocławiu