return to list

馃 DevOps

13 000 - 20 000 PLN net

馃實 Relyon Recruitment & IT Services | Legnicka, Wroc艂aw

馃枼 http://Relyon Recruitment & IT Services

馃憠 Requirements:

  • Microsoft Azure Cloud 馃敻馃敻馃敻馃敻
  • Microsoft Visual Studio 馃敻馃敻馃敻
  • SQL 馃敻馃敻馃敻
  • MSSQL 馃敻馃敻馃敻
  • Windows Server 馃敻馃敻馃敻
  • ARM 馃敻馃敻馃敻
  • Powershell 馃敻馃敻馃敻
  •  Wroc艂aw/Pozna艅

    Jeste艣 osob膮 ambitn膮, szukaj膮c膮 najlepszych dost臋pnych rozwi膮za艅?

    Masz do艣wiadczenie z AzureRM, Powershell i Windows Server 2012/2016?

    Mam oferty w艂a艣nie dla Ciebie - aplikuj teraz i dowiedz si臋 wi臋cej.

    Opis stanowiska
    路         Praca w projekcie lotniczym
    路         Praca z nowoczesnym stosem technologicznym
    路         Uczestniczenie w kluczowym projekcie dla klienta

    Wymagania
    路         Bardzo dobra znajomo艣膰 Visual Studio Team Services
    路         Do艣wiadczenie z Windows Server 2012/2016
    路         Bardzo dobra znajomo艣膰 Powershell (AzureRM)
    路         Znajomo艣膰 SQLa
    路         Do艣wiadczenie w administracji MSSQL
    路         Znajomo艣膰 ARM Templates
    路         Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego

    Oferujemy
    路         Atrakcyjne wynagrodzenie
    路         Mo偶liwo艣膰 zatrudnia na kontrakt B2B
    路         Praca z nowymi technologiami
    路         Sta艂e wsparcie konsultanta