All offersWrocławJavaArchitekt Java
Architekt Java
Java
Relyon Recruitment & IT Services

Wrocław
Type of work
Undetermined
Experience
Senior
Employment Type
B2B
Operating mode
Office

Tech stack

    UML
    advanced
    Angielski
    advanced
    Java EE
    advanced
    Agile

Job description

Budżet: 700 - 1 000 PLN netto+VAT/dzień
Miejsce pracy: Wrocław
Proces rekrutacyjny: 1 spotkanie z managerem
Branża: globalny dostawca rozwiązań IT
Główne technologie: Java 8, Spring Core, Spring Integration, Spring Security, JSP, REST, JavaScript, jQuery, GIT, MySQL, Docker

Projekty
  • Tworzenie kokpitu  samochodu (Audi) w najnowszych technologiach
  • Project dla ministerstwa w Niemczech
  • Projekt dla angielskiego banku

Obowiązki
  • Tworzenie rozwiązań technicznych w oparciu o wymagania klienta
  • Bezpośrednia współpraca z analitykiem i klientem
  • Proponowanie koncepcji rozwiązania i przygotowania dokumentacji architektury systemu
  • Zapewnienie bezproblemowej integracji z innymi komponentami lub systemami

Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość technik obiektowych i dobrych praktyk w projektowaniu systemów informatycznych
  • Zdolność modelowania złożonych systemów informatycznych opartych na UML
  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania Java EE i związanych z nimi technologii
  • Doświadczenie w projektowaniu modelu danych
  • Doświadczenie w metodologii Agile
  • Płynny angielski

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zatrudnia na kontrakt B2B
  • Praca z nowymi technologiami
  • Stałe wsparcie konsultanta