All offersKatowiceCInżynier Oprogramowania (C i/lub C++)
Inżynier Oprogramowania (C i/lub C++)
C
Relyon Recruitment

Katowice
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    Angielski
    advanced
    C
    regular
    C++
    junior
    Mikrokontrolery
    nice to have
    automatyka
    kernel Linux
    Python

Jesteś zainteresowany/a budowaniem oprogramowania blisko hardware'u, ale niekoniecznie "muszą" to być mikrokontrolery ? Interesują Cię nowe technologie, wykorzystywane dla "lepszego jutra", w dużej skali ? Chciałbyś/chciałabyś mieć możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym zespole, przy projektach R&D realizowanych w niewielkich zespołach ?

Jeśli tak, to aplikuj, żebyśmy mogli porozmawiać o szczegółach naszych aktualnych ofert w obszarze C i/lub C++.

OPIS STANOWISKA:
  • Dostępne kilka różnych projektów, np.:  aplikacja symulująca działanie hardware'u podczas przetwarzania grafiki 3D, tworzenie oprogramowania dla automotive, obszary od automatyki i mikrokontrolerów po wysokoobiektową aplikację serwerową,
  • tworzenie wysokiej jakości kodu na potrzeby jak najbardziej efektywnych rozwiązań;
  • praca z wewnętrznym klientem, na potrzeby międzynarodowej organizacji przy wielkoskalowych projektach, z który efektów na co dzień korzystają miliony użytkowników na całym świecie.

WYMAGANIA:
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu C i/lub C++
  • praktyczna wiedza z zakresu Linux (shell-scripting) i/lub Windows (COM);
  • nastawienie na rozwiązywanie wyzwań programistycznych i chęć rozwoju w tym kierunku;
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Mile widziane
  • wieloletnie doświadczenie zawodowe przy różnorodnych projektach z wykorzystaniem C/C++;
  • dobra znajomość konceptów architektury komputera (CPU, Cache, MMU, etc.);
  • praktyczna znajomość standardów audio/video, programowania Linux kernel i/lub pisania sterowników;
  • znajomość innych języków programowania (np. Python, C#).

OFERUJEMY:
  • Doradztwo (stawki, specyfika rynku IT i jego możliwości) oraz dobór opcji zawodowej zgodnie z Twoi doświadczeniem i preferencjami (mamy różne oferty, stąd mnogość wymagań!);
  • komfortowe warunki pracy: nowoczesne biuro, nastawienie na jakość rozwiązań, zespoły 5-6 osobowe;
  • bezpośrednią współpracę z jednym z naszych klientów na podstawie umowy o pracę (do ok. 15 000 PLN brutto - zależnie od projektu i doświadczenia);
  • stabilne środowisko pracy z możliwością elastycznych godzin, częściowej pracy zdalnej i „ludzkim” podejściem do codziennej współpracy.
  • mamy również oferty spoza Katowic z obszaru C/C++

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana dalszą rozmową o tej ofercie, lub poznaniem innych, podobnych możliwości (nie tylko w Katowicach) , skontaktuj się z nami wysyłając swoje CV poprzez "Aplikuj".