return to list

馃 In偶ynier Oprogramowania (C i/lub C++)

7 000 - 14 000 PLN gross

馃實 Relyon Recruitment | Rynek, Katowice

馃枼 http://relyon.pl/

馃憠 Requirements:

  • J臋zyk angielski 馃敻馃敻馃敻馃敻
  • C 馃敻馃敻馃敻
  • C++ 馃敻馃敻
  • 馃憠 Nice to have:

  • Mikrokontrolery 馃敻
  • automatyka 馃敻
  • kernel Linux 馃敻
  • Python 馃敻
  • Jeste艣 zainteresowany/a budowaniem oprogramowania blisko hardware'u, ale niekoniecznie "musz膮" to by膰 mikrokontrolery ? Interesuj膮 Ci臋 nowe technologie, wykorzystywane dla "lepszego jutra", w du偶ej skali ? Chcia艂by艣/chcia艂aby艣 mie膰 mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego w mi臋dzynarodowym zespole, przy projektach R&D realizowanych w niewielkich zespo艂ach ?

    Je艣li tak, to aplikuj, 偶eby艣my mogli porozmawia膰 o szczeg贸艂ach naszych aktualnych ofert w obszarze C i/lub C++.

    OPIS STANOWISKA:

    WYMAGANIA:

    Mile widziane

    OFERUJEMY:

    Je艣li jeste艣 zainteresowany/zainteresowana dalsz膮 rozmow膮 o tej ofercie, lub poznaniem innych, podobnych mo偶liwo艣ci (nie tylko w Katowicach) , skontaktuj si臋 z nami wysy艂aj膮c swoje CV poprzez "Aplikuj".